بازسازی و طراحی داخلی آپارتمان مدرن در ملبورن + ۱۵ تصویر

طراحی داخلی آپارتمان مدرن،دکوراسیون آپارتمان مدرن

بازسازی و طراحی داخلی آپارتمان مدرن

در این بخش قصد داریم نگاهی به یک آپارتمان فوق مدرن در شهر ملبورن استرالیا بیاندازیم. طراحی داخلی مجدد و بازسازی این آپارتمان توسط گروه معماری استرالیایی LSA Architects صورت گرفته است. قبل از احداث این آپارتمان، این مکان یک انبار قدیمی بوده است که در دیزاین مجدد تبدیل به یک آپارتمان مدرن و البته پر نور شده است. علاوه بر سیستم لایتینگ و نورپردازی سرتاسری خانه، تمام نمای آپارتمان از جنس شیشه است که این سبب می شود آپارتمان بسیار نورگیر و روشن باشد.

کفپوش چوبی، دیوار شیشه ای از یک طرف و دکور مشکی کار شده روی دیوار در طرف مقابل، آشپزخانه جزیره ای در کنار فضای نشیمن، استفاده از مبلمان و دکوراسیون با کالیته ی رنگی خاکستری، نورپردازی سرتاسر روی سقف، پلان باز نشیمن و …، همه و همه یک آپارتمان سوپرمدرن ساخته اند. در ادامه می توانید تصاویر این آپارتمان را مشاهده نمایید.

طراحی داخلی آپارتمان مدرن،دکوراسیون آپارتمان مدرن طراحی داخلی آپارتمان مدرن،دکوراسیون آپارتمان مدرن طراحی داخلی آپارتمان مدرن،دکوراسیون آپارتمان مدرن طراحی داخلی آپارتمان مدرن،دکوراسیون آپارتمان مدرن طراحی داخلی آپارتمان مدرن،دکوراسیون آپارتمان مدرن modern-apartment-interior-design (7) طراحی داخلی آپارتمان مدرن،دکوراسیون آپارتمان مدرن طراحی داخلی آپارتمان مدرن،دکوراسیون آپارتمان مدرن طراحی داخلی آپارتمان مدرن،دکوراسیون آپارتمان مدرن طراحی داخلی آپارتمان مدرن،دکوراسیون آپارتمان مدرن طراحی داخلی آپارتمان مدرن،دکوراسیون آپارتمان مدرن طراحی داخلی آپارتمان مدرن،دکوراسیون آپارتمان مدرن طراحی داخلی آپارتمان مدرن،دکوراسیون آپارتمان مدرن طراحی داخلی آپارتمان مدرن،دکوراسیون آپارتمان مدرن

تحریریه خط معمار

منبع: http://archline.ir – Contemporist

تعداد بازدید: 1,229

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *