دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن : استفاده از چوب در کنار متریال های تیره رنگ

دکوراسیون سرویس بهداشتی

استفاده از چوب در کنار متریال های تیره رنگ در دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن

در ادامه معرفی و بررسی نمونه های طراحی و دکوراسیون سرویس بهداشتی ، در این بخش به سراغ نمونه هایی متفاوت رفته ایم. نمونه هایی از طراحی با متریال های رنگ تیره. شاید استفاده از رنگ های تیره نظیر سیاه، خاکستری تیره و رنگ های این چنینی، مطابق شخصیت و سلیقه خیلی افراد نباشد. اما آن دسته ای هم که استفاده از این رنگ های را می پسندند، قطعا این رنگ ها را به تنهایی در فضا تحمل نمی کنند و این رنگ های تیره را در ترکیب با دیگر رنگ ها، می پسندند.

از این رو در این قسمت نمونه هایی از طراحی سرویس بهداشتی به سبک مدرن را آماده نموده ایم که از همراهی متریال های تیره رنگ با چوب ایجاد شده اند. در این نمونه ها، کاشی، سرامیک، سنگ و یا هر متریال دیگری که به عنوان متریال اصلی مورد استفاده است، از خانواده رنگ های تیره انتخاب شده است و چوب، با رنگ قهوه ای متمایل به تیرگی مورد استفاده قرار گرفته است.

در ادامه دعوت می کنیم این نمونه ها را مشاهده نمایید. اگر به عنوان یک طراح قصد دارید سرویس بهداشتی طراحی نمایید، این ایده ها را نیز در ذهن داشته باشید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی

تحریریه خط معمار

منبع: http://archline.ir

تعداد بازدید: 667

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *