دانلود رایگان فیلم آموزش فتوشاپ برای معماران: مقدماتی تا حرفه ای، قسمت ۱، زمان : ۵۴ دقیقه

فیلم آموزش فتوشاپ برای معماران

فیلم آموزش فتوشاپ برای معماران: مقدماتی تا حرفه ای، قسمت ۱، زمان : ۵۴ دقیقه

به عنوان یک معمار، علاوه بر داشتن دانش معماری و اصول طراحی فضاهای مختلف، باید با نرم افزارهای مختلفی آشنا باشید. نرم افزارهایی نظیر اتوکد و نرم افزارهای طراحی سه بعدی نظیر ۳ds max و یا …

علاوه بر نرم افزارهای ذکر شده، یک معمار باید روی نرم افزارهای گرافیکی نظیر فتوشاپ نیز تسلط نسبی داشته باشد. چرا؟ وقتی طرحی را سه بعدی می کنید و رندر می گیرد در نهایت نیاز خواهید داشت به طرح خود قدری رنگ و لعاب دهید و این کار توسط نرم افزارهای گرافیکی صورت می گیرد. فتوشاپ انتخاب بسیار مناسبی است و این به خاطر قدرت این برنامه و البته سادگی آن است. غیر از این، شما چه به عنوان دانشجوی معماری و چه یک طراح حرفه ای باید پروژه های خود را در قالب شیت به کارفرما یا استاد تحویل دهید و چه برنامه ای مناسب تر از فتوشاپ برای شیت بندی ! غیر از این دو هزاران دلیل دیگر وجود دارد که شما به فتوشاپ نیاز خواهید داشت. پس اگر هنوز فتوشاپ را شروع نکرده اید و کارهای گرافیکی تان را کس دیگری انجام می دهد، بهتر است دست به کار شوید.

ما در این بخش برای شما، فتوشاپ را از صفر باز خواهیم کرد. آموزش مقدماتی فتوشاپ در ۴ جلسه ی ۱ ساعته که می توانید از این آموزش ها برای یادگیری شروع کنید و مطمئن باشید آموزش ها به قدری ساده و روان هستند که از دانلود و مشاهده و وقتی که گذاشته اید، به هیچ وجه پیشمان نخواهید شد. پس برای قسمت اول آماده باشید. زمان این ویدیو ۵۴ دقیقه است.

علاوه بر قابلیت مشاهده آنلاین امکان دانلود ویدیو با کیفیت بالاتر نیز فراهم شده است.

مباحث  ویدیوی قسمت ۰۱ آموزش Photoshop  :

معرفی نرم افزار

New Page

Move

 

   دانلود فیلم آموزش فتوشاپ قسمت ۱

   حجم: ۱۵۲ مگابایت

   پسورد: ندارد

 

تحریریه خط معمار

منبع: http://archline.ir – archart – aparat

تعداد بازدید: 11,901

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *