طراحی دفتر اداری بر اساس اصل انعطاف پذیری

طراحی دفتر اداری بر اساس اصل انعطاف پذیری

طراحی دفتر اداری بر اساس اصل انعطاف پذیری

gNet، یک آژانس خلاق و یک استودیوی تولید، مبتنی بر استراتژی و محتوا، است که دفتر معماری Assembledge+ پروژه طراحی دفتر اداری بر اساس اصل انعطاف پذیری را برای نظارت بر گسترش آنها به یک دفتر مرکزی کاملاً جدید در محله Miracle Mile لس آنجلس درگیر کرده است. این مقاله به شرح طراحی داخلی دفتر اداری آن می پردازد.

کلیات پروژه

دفتر مرکزی gNet که در یک طبقه و نیم در برج میراکل مایل قرار دارد، با هدف پاسخگویی به نیازهای شرکت در رسیدگی به انعطاف‌ پذیری با هدف پرورش فرهنگ کاری باز و شفاف که مغناطیسی برای خلاقیت، همکاری و ارتباطات است، طراحی شده است.

در اطراف سه نقطه اصلی قابل مشاهده از سوییت – DTLA، تپه های هالیوود، و اقیانوس آرام – مناطق مشترک، و همچنین دفاتر خصوصی و اتاق های جلسه، در اطراف ساختمان سازماندهی شده اند تا از مناظر پانوراما استفاده کنند نور طبیعی. دیوارها و درهای شیشه ای از کف تا سقف، نور روز را به فضای داخلی می بخشند، محیطی درخشان و دسترسی دموکراتیک به مناظر را فراهم می کنند و در عین حال حریم خصوصی صوتی را حفظ می کنند.

حس پیوستگی در محیط با استفاده از شیشه

مکان‌ های نشستن در امتداد راهروها فرصت‌ هایی را برای یک گردهمایی گاه به گاه یا لحظات استراحت فراهم می‌ کند، در حالی که اتاق‌ های جلسه مشترک تنظیمات خصوصی و رسمی را برای کارمندان، مشتریان و اعضای هیئت مدیره فراهم می‌ کنند. درب‌ های بزرگ شیشه‌ ای حس باز بودن و پیوستگی بین اتاق هیئت مدیره، پذیرش و ایستگاه‌ های کاری را القا می‌ کنند.

انعطاف پذیری یکی از اصول اصلی طراحی بود. اکثر میزهای کاری و زیرساخت های داخل دفتر امکان پیکربندی مجدد را فراهم می کنند، به موجب آن دفتر می تواند بدون احساس شلوغی و خالی بودن، گسترش یابد و کوچک شود. چنین برنامه ریزی دو جنبه دارد. مدل آژانس خلاق جستجوی استعدادی موقت و مبتنی بر پروژه و مدل ترکیبی کار از راه دور از دفتر.

استفاده استراتژیک از رنگ

این طرح شامل کف‌ های بتنی صیقلی موجود و یک سقف نمایان با پالت خاموش از توس طبیعی و زغال چوب است که عنصری یکپارچه در سراسر فضا ارائه می‌ کند. استفاده استراتژیک از رنگ در مناطق مشترک به نقاط عطف و مناظر منحصر به فرد در فضای خاص داخل ساختمان اشاره دارد.

در ادامه خط معمار شما را به دیدن سایر تصاویر از پروژه طراحی دفتر اداری بر اساس اصل انعطاف پذیری دعوت می نماید.

تحریریه خط معمار

نگارنده: ماریه عطایی

منبع: homeworlddesign

تعداد بازدید: 204

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *