طراحی داخلی کافه پریمو | دفتر معماری DIA – Dittel

"<yoastmark

طراحی داخلی کافه پریمو | دفتر معماری DIA – Dittel

شرح پروژه:

کافه بار Primo مخفف قهوه با کیفیت بالا، سبک زندگی ایتالیایی و ذهنیت پایدار است. در روح فلسفه این برند، یک مفهوم طراحی داخلی معتبر با مواد طبیعی و تعهد به جزئیات ایجاد شده است. این کافه در فروشگاه مد Zinser در توبینگن ساخته شده است. موقعیت آن واقع در منطقه عابر پیاده می باشد.بنابراین، نه تنها مردم را از بیرون جذب می کند، بلکه برای مشتریان خرده فروشی فروشگاه نیز ارزش ایجاد می کند. نمای شیشه ای ممتد فضایی گرم را به عابران نشان می دهد که – در همزیستی نور و مواد – آنها را به لذت بردن از یک قهوه وادار می کند.

این مکان مفهوم، پیشخوان خدمات را در یک مکان مرکزی قرار می دهد، زیرا این جایی است که فرآیندهای عملیات کافه با هم ترکیب می شوند. این موضوع عملکرد اصلی آن را به عنصری سازنده تبدیل می کند که همه مواد را یکپارچه می کند. کاشی‌ های سرامیکی در طرح صفحه شطرنج با الهام از فرهنگ سنتی قهوه‌ خانه‌ ها، پیشخوان L شکل به طول بیش از ۱۰ متر را برجسته می‌ کند. پیشخوان با نوارهای بلوط سفید پوشیده شده است که طیف رنگی طبیعی با جلوه ای زنده ایجاد می کند. شکل و جنس لاشه با یک صفحه چوبی عظیم و یک ویترین شیشه ای درج شده تکمیل شده است. قفسه‌ های استیل مشکی معلق در پس‌ زمینه، جذابیت مواد تصفیه‌ نشده را دارند و تضاد مؤثری با رنگ‌ های ملایم کاشی‌ های سرامیکی ارگانیک ارائه می‌ دهند.

محوطه کافه با استفاده از تخته های چوبی با چیدمان عمودی تقسیم شده است که اشاره ای به ساختار پیشخوان و نمای منطقه فروش را ارائه می دهد. بازدیدکننده می‌تواند روی یک سکوی مرتفع با منظره بیرون، روی صندلی‌ های چرمی راحت در گوشه سالن یا در فضای داخلی اتاق بنشیند تا یک گردهمایی اجتماعی داشته باشد. یک عنصر سقفی که به صورت موضوعی تطبیق داده شده است با چراغ های غیر معمولی از فضای دنج پشتیبانی می کند. لهجه‌ های طلایی در چراغ‌ ها طراحی بسته‌ بندی محصولات را به خود اختصاص داده و فرهنگ نفیس قهوه را نشان می‌ دهد. ظاهر مستحکم لوگوی چوبی نشان دهنده مهارت و طبیعت است.

 در ادامه خط معمار شما را به دیدین سایر تصاویر از طراحی داخلی کافه پریمو  دعوت می نماید.

تحریریه خط معمار

نگارنده: ماریه عطایی

شرکت معماری آوگون

منبع: archilovers

تعداد بازدید: 75

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *