طراحی داخلی منزل مسکونی مدرن، زیر ۵۰ متر + پلان، بخش دوم

طراحی داخلی آپارتمان 50 متری،دکوراسیون منزل کوچک

طراحی داخلی منزل مسکونی مدرن، زیر ۵۰ متر + پلان، بخش دوم

همانطور که پیش تر بارها در خط معمار به موضوع دیزاین در فضاهای کوچک پرداخته ایم، در این بخش نیز قصد داریم به بررسی ۳ منزل مسکونی با متراژ کمتر از ۵۰ متر بپردازیم. در گذشته  متذکر شده ایم که طراحی در این فضاها نیاز به خلاقیت طراح دارد و توانایی های وی را به چالش خواهد کشید. حل کردن پلان یک فضای بسیار کوچک و جانمایی کردن تمامی فضاها در پلان، کار دشواری است و نیاز به تجربه دارد. یکی از راه های کسب تجربه هم، دیدن کار و پروژه های دیگران و پلان های حل شده توسط دیگران است. رسالت ما در خط معمار، آشنایی شما با این پروژه ها و افزودن به تجربه ی شماست.

قصد داریم در سه بخش، شما را با سه آپارتمان با متراژ زیر ۵۰ متر آشنا کنیم. آپارتمانی هایی که بر اساس سبک مدرن و بسیار تمیز دیزاین شده اند. نکته ی مثبت وجود پلان این آپارتمان ها در انتهای هر بخش است که می توانید آنهارا دانلود و بررسی نمایید. آپارتمان اول در بخش اول مورد بررسی قرار گرفت که می توانید از طریق لینک زیر آن را بررسی نمایید:

طراحی داخلی منزل مسکونی مدرن، زیر ۵۰ متر + پلان، بخش اول

و اما در این مطلب آپارتمان دوم:

این واحد مسکونی توسط Maxim Nizovkin طراحی شده است. تم کلی آپارتمان کمی تیره تر از آپارتمان قبل در بخش اول به نظر می رسد و این به دلیل استفاده از رنگ های تیره در مبلمان و همینطور طراحی فضاست. هرچند نورگیر و پنجره های بزرگ ساختمان نمی گذارند که فضا تاریک باشد. دیوارها و سقف به رنگ سفید، کفپوش چوبی که البته بسیار کم رنگ است و کانتر و میزکار چوبی، همه و همه ترکیب رنگی متعادل و دوست داشتنی ای را ساخته اند که حس لذت بخشی را منتقل می کند. در مورد نحوه ی حل شدن پلان و جانمایی فضاها نیز می توانید به انتها مراجعه نموده و پلان آپارتمان را مشاهده، دانلود و بررسی نمایید.

طراحی داخلی آپارتمان 50 متری،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان 50 متری،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان 50 متری،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان 50 متری،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان 50 متری،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان 50 متری،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان 50 متری،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان 50 متری،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان 50 متری،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان 50 متری،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان 50 متری،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان 50 متری،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان 50 متری،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان 50 متری،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان 50 متری،دکوراسیون منزل کوچک

پلان آپارتمان 50 متری

تحریریه خط معمار

منبع: http://archline.ir – Home Designing

تعداد بازدید: 2,429

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *