طراحی داخلی فروشگاه گل، دکوراسیون متفاوت و لوکس در ابوظبی

طراحی داخلی فروشگاه گل،دکوراسیون گل فروشی،طراحی دکوراسیون فروشگاه گل

طراحی داخلی فروشگاه گل، دکوراسیون متفاوت و لوکس در ابوظبی –

در گذشته در وب سایت خط معمار، دکوراسیون و طراحی گل فروشی را مورد بررسی قرار نداده ایم. بنابراین در این بخش قصد داریم نگاهی به طراحی داخلی یک فروشگاه گل در شهر ابوظبی بیاندازیم. طراحی این فروشگاه توسط معماران ایتالیایی Baciocchi Associati و به شکلی کاملا لوکس انجام شده است.

دکور استفاده شده برای فروشگاه، به سبک لاکچری طراحی و ساخته شده است. استفاده از رنگ هایی نظیر طلایی، به لوکس بودن فضا کمک بزرگی نموده است. یکی از مسائلی که در ذهن قطعا ایجاد خواهد شد، مساله ی آب ریزی فراوان در گل فروشی هاست که این مساله چطور توسط تیم معماری حل شده است. برای حل این مشکل راه حل های فراوانی وجود دارد. یکی از راه حل ها، استفاده از یک فضای انبار است. در واقع در این فروشگاه فضایی که مشاهده می نمایید، فضای نمایش و شوروم است و بخشی مجزایی برای پشتیبانی در نظر گرفته شده است. اگر قصد دارید فروشگاه گل خود را طراحی و تغییر دکوراسیون دهید، می توانید با گروه معماری آوگون در تماس باشید.

طراحی داخلی فروشگاه گل،دکوراسیون گل فروشی،طراحی دکوراسیون فروشگاه گل طراحی داخلی فروشگاه گل،دکوراسیون گل فروشی،طراحی دکوراسیون فروشگاه گل طراحی داخلی فروشگاه گل،دکوراسیون گل فروشی،طراحی دکوراسیون فروشگاه گل

تحریریه خط معمار

شرکت معماری آوگون

منبع: http://archline.ir – RetailDesignBlog

تعداد بازدید: 2,033

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *