طراحی داخلی فروشگاه سامسونگ شعبه بوداپست

طراحی داخلی مغازه،طراحی مغازه موبایل فروشی،دکوراسیون فروشگاه موبایل،ویترین موبایل فروشی

در این بخش قصد داریم نگاهی به طراحی یکی دیگر از فروشگاه های سامسونگ بیاندازیم. فروشگاهی که در آن موبایل های سامسونگ و لوازم جانبی ارائه می شود. این فروشگاه در شهر بوداپست پایتخت کشور مجارستان قرار گرفته است. همانطور که پیش تر بارها به این نکته پرداخته ایم، برندهای بزرگ که در سرتاسر دنیا دارای شعب متعددی هستند، چه در زمینه فروشگاه و چه در زمینه ی دفتر اداری، برای طراحی شعب خود در سرتاسر دنیا از دستورالعمل طراحی پیروی می کنند. این دستورالعمل برای یک شکل بودن شعب برند در سرتاسر دنیا بکار می رود و این کار سبب می  شود طراحی فروشگاه خود نشان دهنده ی برند باشد. برای تنظیم این دستورالعمل طراحی یا guideline از یک شرکت معماری خواسته می شود تا آن را تدوین نماید تا طراحان شعب در سرتاسر دنیا، بر اساس این دستورالعمل کار طراحی را انجام دهند.

سامسونگ به عنوان یکی از بزرگترین برندهای موبایل و لوازم الکترونیک در سرتاسر دنیا نیز، برای شعب خود از دستورالعمل طراحی پیروی می کند که سبب متحدالشکل شدن شعب فروشگاهی این برند می شود. دیزاین فروشگاه بالا نیز دقیقا بر اساس دستورالعمل طراحی سامسونگ صورت گرفته است. شما می توانید در ایران و شعب رسمی و نمایندگی های سامسونگ، همین دیزاین را مشاهده نمایید. البته با کمی تفاوت!

کف، دیوارها، استندها در فروشگاه های سامسونگ ایران نیز به همین شکل هستند. در ادامه می توانید تصاویر طراحی داخلی این فروشگاه را مشاهده نمایید. همچنین از طریق لینک زیر، می توانید نگاهی به دیزاین سایر فروشگاه های سامسونگ در سرتاسر دنیا داشته باشید.

دیزاین فروشگاه های سامسونگ

طراحی داخلی مغازه،طراحی مغازه موبایل فروشی،دکوراسیون فروشگاه موبایل،ویترین موبایل فروشی طراحی داخلی مغازه،طراحی مغازه موبایل فروشی،دکوراسیون فروشگاه موبایل،ویترین موبایل فروشی

تحریریه خط معمار

منبع: http://archline.ir – RetailDesignBlog

تعداد بازدید: 1,615

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *