طراحی داخلی آپارتمان مدرن، ایجاد هارمونی با رنگ های متضاد

طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد

طراحی داخلی آپارتمان مدرن، ایجاد هارمونی با رنگ های متضاد

طراحی داخلی این آپارتمان مدرن، با تنالیته های آبی و قرمز توسط استودیو Nika و Dmytro انجام شده است. دکوراسیون حاضر با ترکیب متعادل رنگ ها ی سرد و گرم  بدست آمده است و دارای پلان باز، منسجم و فضایی آرام می باشد. این پروژه در شهر Almaty  در قزاقستان قرار دارد و مساخت آن ۹۸ متر مربع می باشد. بخش وسیعی از فضای داخلی در کنار رنگ های متضاد آبی و قرمز، با رنگ سفید و اشیای چوبی پوشیده شده است.

آشپزخانه L مانند نیز به عنوان مرکز فعالیت افراد خانواده قرار دارد. طراح در سالن نشیمن مبلمان را در مرکز قرار داده تا بتواند از دیواره ها در این فضای کوچک استفاده کند. کوسن های قرمز و آبی روی مبلمان خاکستری، رنگ و انرژی می افزاید. طراح دیواره پشت تلویزیون را با رنگ آبی روشن رنگ آمیزی کرده است. سطح براق این دیوار باعث می شود تا نور طبیعی را به در فضای داخلی منعکس کند.

در ادامه با دیدن تصاویر خط معمار را همراهی کنید.

طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد  طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد طراحی داخلی منزل مدرن، دکوراسیون با رنگ های متضاد

تحریریه خط معمار

نگارنده: مینا مقدم

شرکت معماری آوگون

منبع: Homedesigning

تعداد بازدید: 988

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *