دکوراسیون داخلی مدرن و شیک بوتیک زنانه 

دکوراسیون داخلی بوتیک زنانه

دکوراسیون داخلی مدرن و شیک بوتیک زنانه 

در این بخش قصد داریم تا دکوراسیون داخلی مدرن و شیک بوتیک زنانه SND را به شما معرفی کنیم که دارای سقفی متفاوت و خاص می باشد.  سقف این بوتیک باسیلیکای Sagrada Familia اثر گائودی را به یاد می آورد. با این تفاوت که ریسمان های آویزان از سقف برخلاف این باسیلیکا که از جنس سنگ است،از جنس فایبرگلاس می باشد. طراح می گوید، طراحی این گونه منحنی در آغاز کاملا غریزی بود.

در طراحی داخلی این فروشگاه لایه های ورق فایبرگلاس در سراسر سقف آویزان شده بودند و در جاهایی برای ایجاد فضاهای کوچک به هم متصل شده بودند. در طول مسیر فضای داخلی مشتریان با قفسه های لباسها و سایر اکسسوری ها برخورد می کنند. در مقابل با سقف فایبرگلاس سفید رنگ، طراح برای پوشش کف و قفسه ها، چوب را انتخاب کرده است.

در ادامه با دیدن تصاویر خط معمار را همراهی کنید.

دکوراسیون داخلی بوتیک زنانه دکوراسیون داخلی بوتیک زنانه دکوراسیون داخلی بوتیک زنانه دکوراسیون داخلی بوتیک زنانه دکوراسیون داخلی بوتیک زنانه دکوراسیون داخلی بوتیک زنانه دکوراسیون داخلی بوتیک زنانه دکوراسیون داخلی بوتیک زنانه دکوراسیون داخلی بوتیک زنانه دکوراسیون داخلی بوتیک زنانه دکوراسیون داخلی بوتیک زنانه دکوراسیون داخلی بوتیک زنانهتحریریه خط معمار

نگارنده: مینا مقدم

شرکت معماری آوگون

منبع: Interiordesign

تعداد بازدید: 311

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *