دانلود نمونه شیت بندی معماری با فتوشاپ، بخش چهارم

architecture-presentation-layout-163

دانلود نمونه شیت بندی معماری با فتوشاپ، بخش چهارم –

در این قسمت قصد داریم برای همراهان عزیز خط معمار بیش از ۳۰۰ نمونه شیت آماده ی حرفه ای را ارائه نماییم. نکته ی مهم این که این مجموعه ی شیت، از بین شیت های شرکت های بزرگ و معتبر بین المللی و همینطور مسابقات معماری برگزار شده در سراسر دنیا جمع آوری شده است و به عبارت دیگر، با یک مجموعه ی بزرگ و بی بدیل از حرفه ای ترین شیت های دنیای معماری در خدمت شما هستیم و لازم است بدانید برای جمع آوری این مجموعه زحمات زیادی کشیده شده است. این مجموعه در قالب ۱۱ بخش ارائه خواهد شد که در این بخش یعنی بخش چهارم، ۳۰ نمونه دیگر از این شیت ها را مشاهده خواهید نمود. برای مشاهده ی بخش های قبلی شیت بندی، از لینک های زیر استفاده نمایید.

دانلود نمونه شیت بندی معماری با فتوشاپ، بخش اول

دانلود نمونه شیت بندی معماری با فتوشاپ، بخش دوم

دانلود نمونه شیت بندی معماری با فتوشاپ، بخش سوم

وقتی قصد ارائه ی طرح خود را دارید، چه بصورت دانشجویی و چه بصورت پروژه ی معماری حرفه ای، باید رندرها، پلان و سایر ملزومات طرح را درون شیت بچینید که به این کار اصطلاحا شیت بندی گفته می شود. هرچه شیت بندی و پرزانته کار شما حرفه ای تر باشد، نشان دهنده ی حرفه ای بودن پروژه ی شما خواهد بود و متعاقبا تاثیر بهتر و بیشتر بر روی مخاطب شما خواهد گذاشتو برای بستن یک شیت حرفه ای نیاز به برنامه هایی مانند فتوشاپ دارید که بتوانید در آن شیت بندی را انجام دهید. اما پیش از هر چیز بیاد نمونه ببینید. نمونه های حرفه ای شیت بندی و پرزانته.

برای دریافت شیت ها در اندازه اصلی بر رویی شیت کلیک کنید و پس از باز شدن تصویر، آن را ذخیره نمایید.

architecture-presentation-layout-164 architecture-presentation-layout-165 architecture-presentation-layout-166 architecture-presentation-layout-167 architecture-presentation-layout-168 architecture-presentation-layout-169 architecture-presentation-layout-170 architecture-presentation-layout-171 architecture-presentation-layout-172 architecture-presentation-layout-173 architecture-presentation-layout-174 architecture-presentation-layout-175 architecture-presentation-layout-176 architecture-presentation-layout-177 architecture-presentation-layout-178 architecture-presentation-layout-179 architecture-presentation-layout-180 architecture-presentation-layout-181 architecture-presentation-layout-182 architecture-presentation-layout-183 architecture-presentation-layout-184 architecture-presentation-layout-185 architecture-presentation-layout-186 architecture-presentation-layout-187 architecture-presentation-layout-188 architecture-presentation-layout-189 architecture-presentation-layout-190 architecture-presentation-layout-191 architecture-presentation-layout-192

تحریریه خط معمار

منبع: http://archline.ir

تعداد بازدید: 7,117

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *