۲۱ ایده برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه

۲۱ ایده برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه –

آشپزخانه را بسیاری از معماران قلب خانه می دانند و این نشان از اهمیت این بخش دارد. در این قسمت، ۲۱ ایده برای طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه را گرد آورده ایم. در واقع، ۲۱ نمونه آشپزخانه متفاوت که به شکل های مختلف دیزاین شده اند و از متریال های مختلف در ساخت آنها بهره گرفته شده است.

امروزه استفاده از آشپزخانه جزیره ای بسیار مرسوم است و در طرح های مدرن، معمولا آشپزخانه بصورت جزیره ای طراحی می شود. اما  در بسیاری از مواقع هم این سبک از آشپزخانه مورد علاقه نیست. به همین دلیل می توانید در طرح های ارائه شده هم آشپزخانه جزیره ای و هم غیر جزیره ای را مشاهده کنید.

همچنین استفاده از متریال هایی نظیر کورین، چوب و استیل که در ساخت آشپزخانه های جزیره ای مرسوم اند را می توانید در طرح ها مشاهده نمایید.

یکی دیگر از نکاتی که ذکر آن لازم به نظر می رسد این است که، استفاده از تضاد رنگی سیاه و سفید، در طراحی بسیار متداول است. به این صورت که در آشپزخانه، کابینت ها به رنگ سفید هستند و در فضای بین کابینت از شیشه رنگی مشکی استفاده می شود. این سبک مدرن طراحی آشپزخانه را نیز در طرح ها می توانید مشاهده کنید.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه contemporary_kitchen دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه modern-kitchen-stainless-island دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه،آشپزخانه جزیره ای،طراحی آشپزخانه

تحریریه خط معمار

منبع: http://archline.ir – Homedit

تعداد بازدید: 1,642

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *