۳۳ نمونه طراحی داخلی با استفاده از آجر بصورت اکسپوز

آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو

۳۳ نمونه طراحی داخلی با استفاده از آجر بصورت اکسپوز –

آجر متریالی که از دیرباز در نمای ساختمان مورد توجه بوده است، امروزه راه خود به فضای داخلی ساختمان نیز باز کرده است و برای طراحی و دکوراسیون داخلی، بسیار مورد توجه طراحان قرار گرفته است. به نحوی که امروزه این متریال دوست داشتنی یک پای ثابت کارهای مدرن شده است و بصورت اکسپوز در این فضاها مورد توجه قرار می گیرد. آجر چه بصورت خام در فضا مورد استفاده قرار گیرد و چه رنگ شود، در فضا جایگاه ویژه ای برای خود خواهد داشت. از طرف دیگر ترکیب آجر با متریال هایی نظیر چوب، حسی گرما و انرژی خاصی ایجاد می نماید که برای بسیاری از افراد دلنشین ودوست داشتنی است.

با این مقدمه و با علم به اینکه شما نیز جزء کسانی هستید که به آجر و استفاده از آن در طراحی داخلی فضا علاقه مندید، قصد داریم در این بخش، ۳۳ نمونه طراحی داخلی فضای مسکونی، بویژه اتاق نشیمن را مورد بررسی قرار دهیم که در آنها آجر به شکل های مختلف و به صورت اکسپوز به کار رفته است.

در این فضاها، بعضا آجر در کنار آجر و هر کدان با شکل ور نگ متفاوت و گاها در کنار متریال های دیگر به کار گرفته شده است. اگر قصد استفاده از آجر در یک فضای مسکونی، اداری و … را دارید، پیشنهاد می کنیم ابتدا ایده های ارائه شده را مورد بررسی قرار دهید.

اگر به مشاهده ی کارهای آجری و استفاده از آجر در طراحی داخلی علاقه مندید، پیشنهاد می کنیم لینک زیر را نیز بازدید نمایید:

آجر متریالی دلنشین برای فضاهای داخلی، بررسی ۱۰۰ فضا با آجر، بخش ۴

آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو آجر، استفاده از آجر در طراحی داخلی،آجر دکوراتیو

تحریریه خط معمار

منبع: http://archline.ir – Home Designing

تعداد بازدید: 49,527

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *