نگاهی به نمای ساختمان با معماری متفاوت و خاص در هندوستان

طراحی نمای ساختمان،نمای ساختمان

نگاهی به نمای ساختمان با معماری متفاوت و خاص در هندوستان –

در این بخش قصد داریم نگاهی به نمای ساختمانی در شهر Ranchi، یکی از شهرهای کشور هندوستان بیاندازیم که به شکلی خاص طراحی شده است. برای هر واحد آپارتمان در این ساختمان، یک تراس با ویژگی های متفاوت ساخته شده است. معماری این ساختمان توسط گروه معماری هندی Sanjay Puri Architects صورت گرفته است.

تیم طراحی در مورد دلیل طراحی این ساختمان به شکل با تراس های خاص اینطور بیان می کند: "در شهر Ranchi مردم در خانه های ویلایی با حیاط زندگی می کنند و عادت به این سبک زندگی دارند تا زندگی آپارتمانی. به همین دلیل، اندک ساختمان های آپارتمانی ساخته شده در این شهر خالی باقی مانده اند و مردم از آنها استقبال نکرده اند. چر که فضای خصوصی مورد نیاز مردم، در آنها دیده نشده است. به همین دلیل در طراحی نمای ساختمان مذکور، سعی شده است تا برای هر واحد ساختمانی یک فضای خصوصی تراس با ویژگی ها و ظاهر منحصر بفرد در نظر گرفته شود."

طراحی نمای ساختمان،نمای ساختمان طراحی نمای ساختمان،نمای ساختمان طراحی نمای ساختمان،نمای ساختمان طراحی نمای ساختمان،نمای ساختمان طراحی نمای ساختمان،نمای ساختمان طراحی نمای ساختمان،نمای ساختمان طراحی نمای ساختمان،نمای ساختمان طراحی نمای ساختمان،نمای ساختمان

تحریریه خط معمار

شرکت معماری آوگون

منبع: http://archline.ir

تعداد بازدید: 1,376

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *