نگاهی به طراحی داخلی فروشگاه محصولات پزشکی و درمانی

طراحی داخلی فروشگاه محصولات پزشکی

نگاهی به طراحی داخلی فروشگاه محصولات پزشکی و درمانی

فروشگاه های محصولات پزشکی و درمانی از آن دسته فروشگاه هایی هستند که بسیار کم هستند و نمی توان آنها را به وفور یافت! بنابراین این که چطور باید این نوع فروشگاه را دیزاین نمود خود جای سوال است. آیا مانند یک فروشگاه معمولی مانند فروشگاه پوشاک باید با آن برخورد کرد یا مثل یک داروخانه! باید به این نکته اشاره کرد که این نوع فروشگاه ها هم می توانند محصولاتی بسته بندی شده و جعبه ای به فروش برسانند که آنها را مانند یک فروشگاه معمولی می کند، هم می توانند محصولاتی مانند ویلچر به فروش برسانند که مطمئنا کمی از عرف فروشگاه های معمولی خارج است و هم محصولاتی که مانند یک داروخانه نیاز به شرایط خاص نگهداری دارند. بنابراین شاید ترکیبی از دانش طراحی چندین نوع فروشگاه را باید در کنار هم قرار داد.

در این بخش قصد داریم نگاهی به یکی از این فروشگاه ها بیاندازیم که Orthopedics MELOTTI نام دارد و در یکی از شهر های کشور ایتالیا واقع شده است. طراحی داخلی این فروشگاه توسط گروه معماری ایتالیایی Arketipo Design و بر اساس سبک مدرن انجام شده است. در ادامه می توانید تصاویر این فروشگاه و دیزاین آن را مشاهده نمایید.

طراحی داخلی فروشگاه محصولات پزشکی طراحی داخلی فروشگاه محصولات پزشکی طراحی داخلی فروشگاه محصولات پزشکی طراحی داخلی فروشگاه محصولات پزشکی طراحی داخلی فروشگاه محصولات پزشکی طراحی داخلی فروشگاه محصولات پزشکی طراحی داخلی فروشگاه محصولات پزشکی طراحی داخلی فروشگاه محصولات پزشکی طراحی داخلی فروشگاه محصولات پزشکی طراحی داخلی فروشگاه محصولات پزشکی

تحریریه خط معمار

منبع: http://archline.ir – RetailDesingBlog

تعداد بازدید: 2,986

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *