نور را به آشپزخانه تان بیاورید

برخی آشپزخانه ها، نورگیرهای طبیعی خوبی دارند و در طول روز همواره از نور طبیعی برخوردارند. برخی از آشپزخانه ها نیز نورگیر و پنجره ندارند. اگر از نور آشپزخانه تان شکایت دارید و یا در هنگم شب و مخصوصا میهمانی ها، نیاز به آشپزخانه ای روشن و پر نور دارید می توانید از نورپردازی در این آشپزخانه ایده بگیرید. نکته ی اول این است که شما نیاز به فضای روشن طبیعی دارید و بر این اساس رنگ دیوارها، کابینت ها و سایر وسایل باید سفید و یا حداقل به رنگ سفید نزدیک باشند. در آشپزخانه ی زیر شاهد هستید که تمام فضاها و مبلمان کاملا به رنگ سفید هستند. برای اینکه از خسته کننده بودن فضا جلوگیری گردد، از رنگ های همنشین رنگ سفید مانند آبی استفاده شده است تا تنوع رنگی فضا نیز حفظ شود.

در گام دوم نیاز به نورپردازی مناسب دارید. نورپردازی مناسب استفاده از تعداد لامپ های زیاد نیست بلکه با استفاده از لامپ های کم مصرفی که در سقف به کار می روند و به طور اصولی جایگذاری شده اند می توان نور مناسبی را برای آشپزخانه فراهم نمود.

نظر شما درباره ی نور در آشپزخانه چیست؟ آیا آشپزخانه ی پرنوری دارید؟ اگر اینطور نیست تا کنون به راهکارهای ممکن برای تامین نور مناسب در آشپز خانه تان فکر کرده اید؟

نورپردازی در آشپزخانه

نورپردازی در آشپزخانه

نورپردازی در آشپزخانه

نورپردازی در آشپزخانه

تعداد بازدید: 1,591

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *