طراحی داخلی مغازه لوازم التحریر مدرن

طراحی داخلی مغازه لوازم تحریر،دکوراسیون فروشگاه لوازم التحریر

طراحی داخلی مغازه لوازم التحریر مدرن

دکوراسیون فروشگاه های لوازم تحریر چیزی است که بسیار کم به آن پرداخته شده است. شما کمتر می بینید که در مورد دکوراسیون چنین فروشگاه هایی صحبت شود و یا نمونه هایی آورده شود. چرا که این نوع فروشگاه ها، فروشگاه های بسیار معمولی ای هستند ک محصول پیچیده ای را عرضه نمی کنند. بنابراین می توانند یک دکور ساده داشته باشند. اما ما قصد داریم در این مطلب، ثابت کنیم که طراحی داخلی قوی و متناسب چطور می تواند به یک فروشگاه کمک کند تا شارپ تر باشد و بیشتر جلب توجه کند! کاری که طراح یونانی، Lefteris Tsikandilakis برای فروشگاه Kyvos انجام داده است.

یک طراحی مدرن، صاف و بی نقص و بی حرف! انگار همه چیز سر جای خودش قرار گرفته است و به درستی نیز قرار گرفته است. درمجموع فضا رنگ خنثی دارد تا تمرکز بر روی محصولات فروشگاه باشد. اما از آنجایی خود محصول نیز یک محصول خنثی است از برخی المان ها برای جلب توجه استفاده شده است. نظیر ۀوردن رنگ قرمز به دکور و ویترین های فروشگاه و باکس های قرمز رنگ کار شده روی سقف.

در ادامه می توانید تصاویر این فروشگاه به همراه نمای زیبا و خاص این فروشگاه را مشاهده نمایید.

طراحی داخلی مغازه لوازم تحریر،دکوراسیون فروشگاه لوازم التحریر طراحی داخلی مغازه لوازم تحریر،دکوراسیون فروشگاه لوازم التحریر طراحی داخلی مغازه لوازم تحریر،دکوراسیون فروشگاه لوازم التحریر طراحی داخلی مغازه لوازم تحریر،دکوراسیون فروشگاه لوازم التحریر طراحی داخلی مغازه لوازم تحریر،دکوراسیون فروشگاه لوازم التحریر

تحریریه خط معمار

منبع: http://archline.ir – RetailDesignBlog

تعداد بازدید: 17,923

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *