طراحی داخلی فروشگاه های OXXO بام لند و ZINO رشت: صنعتی-مدرن

طراحی داخلی فروشگاه پوشاک OXXO

طراحی داخلی فروشگاه های OXXO بام لند و ZINO رشت: صنعتی-مدرن

اگر به منطقه تفریحی تجاری بام لند تهران در منطقه چیتگر سر زده باشید، حتما دیده اید که این منطقه پر از فروشگاه های پوشاک برند است. فروشگاه هایی که دارای طراحی و دکور متفاوت نسبت به آنچه در سطح شهر می بینید هستند و بر اساس گایدلاین (دستورالعمل طراحی) بین المللی این برندها طراحی و اجرا شده اند.

همانطور که می دانید و در تصاویر مشخص است، سبک طراحی داخلی این فروشگاه ها، ترکیبی از سبک های صنعتی و مدرن است. سبکی که امروزه بسیار مورد استقبال طراحان، معماران و همینطور کارفرما می باشد. امروزه به وفور فضاهای تجاری، اداری و حتی مسکونی، به این سبک طراحی می شوند.

برندهای بزرگی در بام لند دارای شعبه هستند که یکی از این برندها، OXXO است. طراحی و اجرای این شعبه از این برند توسط گروه پایا طرح و فرم صورت گرفته است که در زمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی و فضاهای تجاری فعالیت می کند. در ادامه می توانید تصاویر فروشگاه OXXO را مشاهده نمایید.

طراحی داخلی فروشگاه پوشاک OXXO طراحی داخلی فروشگاه پوشاک OXXO طراحی داخلی فروشگاه پوشاک OXXO طراحی داخلی فروشگاه پوشاک OXXO طراحی داخلی فروشگاه پوشاک OXXO طراحی داخلی فروشگاه پوشاک OXXO طراحی داخلی فروشگاه پوشاک OXXO طراحی داخلی فروشگاه پوشاک OXXO

به عنوان نمونه ای دیگر، در ادامه، یکی دیگر از فروشگاه هایی که بر اساس این سبک یعنی صنعتی-مدرن اجرا شده اند را مشاهده می نمایید. فروشگاه ZINO که در شهر رشت واقع شده است.

طراحی داخلی فروشگاه پوشاک Zino طراحی داخلی فروشگاه پوشاک Zino طراحی داخلی فروشگاه پوشاک Zino طراحی داخلی فروشگاه پوشاک Zino طراحی داخلی فروشگاه پوشاک Zino طراحی داخلی فروشگاه پوشاک Zino طراحی داخلی فروشگاه پوشاک Zino طراحی داخلی فروشگاه پوشاک Zino طراحی داخلی فروشگاه پوشاک Zino

 

تحریریه خط معمار

شرکت طراحی داخلی آوگون

منبع: http://archline.ir

تعداد بازدید: 3,297

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *