طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات ، گروه معماری مدام

طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات

طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات ، گروه معماری مدام

معماری: گروه معماری مدام

معماران اصلی: ساناز قائم مقامی، مجتبی محمد ظاهری

تیم طراحی: عیوب عبدل، ترانه خدایی، سیاوش نیکبخت

موقعیت: تهران

کارفرما: عطا ستاری

سازه: سازه صدر

عکاس: علیرضا بهپور

در سال های اخیر معماران معاصر ایرانی موفق به کسب جوایز متعددی در مسابقات معماری در سطح آسیا و جهانی شده اند. بدین ترتیب خط معمار قصد دارد تا به شرح برخی از این پروژه ها در این بخش و بخش های دیگر بپردازد. یکی از پروژه ها منحصر به فردی جزو پروژه های برگزیده طراحی داخلی در جایزه معماری آسیای در سال ۲۰۱۶ بوده، طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات می باشد. این پروژه توسط معماران خلاق ایرانی با نام های ساناز قائم مقامی و مجتبی محمد مظاهر طراحی شده است. این دو معمار در سال ۲۰۰۹ به تأسیس گروه معماری مدام پرداختند و فعالیت حرفه ای خود را از همان دوران آغاز کردند. تجربه آن ها در طراحی بیش از ۱۰۰ پروژه و طرح را در طیف گسترده ای از انواع ساختمان ها از جمله ساختمان های اداری، مراکز خرید، ساختمان های ورزشی، ساختمان های مسکونی، مراکز تفریحی، ویلا، و بازسازی سایر پروژه های داخلی از جمله طراحی داخلی منزل، طراحی داخلی کافی شاپ و رستوران، فضاهای ادری و سایر فضاهای داخلی را شامل می شود. ملاحظات طراحی آن ها عمدتا زمینه و زیستگاه هایی است که شامل محیط زیست، اجتماعی، اقتصادی، انسان شناسی است.

در کلان شهر هایی مانند تهران، حوزه عمومی به تدریج از بین می رود، تحت تاثیر عوامل سیاسی و اجتماعی قرار می گیرد. امیر شکلات در پی تلاش برای ایجاد فضاهای عمومی در قلب محدوده شهری تهران می باشد. در این کافه شهری، پیاده رو به سمت کافی شاپ گسترش یافته که هیچ مرز و مانعی وجود ندارد.

در ادامه خط معمار شما را به دیدن تصاویر دعوت می نماید.

طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات طراحی داخلی فروشگاه امیر شکلات

تحریریه خط معمار

نگارنده: مینا مقدم

شرکت طراحی داخلی آوگون

منبع: Modaam

تعداد بازدید: 1,457

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *