طراحی داخلی آپارتمان های کمتر از ۵۰ متر – بخش دوم

طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون آپارتمان کوچک،بتن و آجر در طراحی داخلی

طراحی داخلی آپارتمان های کمتر از ۵۰ متر – بخش دوم

خلاقیت در فضای کمتر از ۵۰ متر را چگونه تعریف می کنید؟ اگر فضا زیر ۳۰ متر باشد چه باید کرد؟ مسلما ۳۰ متر مربع فضای بسیار کمی است برای اینکه یک آپارتمان را درآن جای دهید! کدام فضاها را باید حذف نمود. فضای خاب را چگونه باید در چنین فضای محدودی حل کرد؟ فضا را بر اساس چه سبکی باید طراحی نمود؟ چه متریال هایی در چنین فضایی بهتر پاسخگو هستند؟ این ها سوالاتی است که در هنگام یک فضای بسیار محدود، ذهن شما ا درگیر خواهد کرد.

این که چطور این مسایل را حل کنید، بستگی به ذهن خلاق و تجربه شما بستگی خواهد داشت و خلاقیت چیزی است که در اثر تجربه ی بسیار حاصل خواهد شد. این که کار ببینید. خود را به چالش بکشید که پلان حل کنید و …

در بخش اول به بررسی یک آپارتمان پرداختیم که از طریق لینک زیر قابل دسترسی است. در این بخش نیز نگاهی به یک آپارتمان دیگر خواهیم انداخت.

طراحی داخلی آپارتمان های کمتر از ۵۰ متر – بخش اول

این آپارتمان مانند آپارتمان اول توسط ILYA Derkach  دیزاین شده است. سبک طراحی چیزی بین سبک های معاصر و صنعتی است. نکته های شاخص طراحی استفاده از متریال ها بصورت اکسپوز آن هم در این فضا محدود است. شما می توانید آجر و بتن را بصورت اکسپوز در سرتاسر فضا مشاهده نمایید و از آنجایی که متراژ کم است، شاید فضای نشیمن تا حدودی خشن شده باشد. هر چند در اتاق خواب این طور نیست.

طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون آپارتمان کوچک،بتن و آجر در طراحی داخلی طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون آپارتمان کوچک،بتن و آجر در طراحی داخلی طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون آپارتمان کوچک،بتن و آجر در طراحی داخلی طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون آپارتمان کوچک،بتن و آجر در طراحی داخلی طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون آپارتمان کوچک،بتن و آجر در طراحی داخلی طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون آپارتمان کوچک،بتن و آجر در طراحی داخلی طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون آپارتمان کوچک،بتن و آجر در طراحی داخلی

تحریریه خط معمار

منبع: http://archline.ir

تعداد بازدید: 4,012

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *