ایده هایی برای میز کار کوچک در فضاهای کوچک

میز کار کوچک،میز کار دیواری

ایده هایی برای میز کار کوچک در فضاهای کوچک –

داشتن یک میز کار در خانه می تواند بسیار کار راه انداز باشد. چرا که اکثرمان برخی از کارها را در خانه انجام می دهیم و وجود یک فضای کار، می تواند بسیار خوشایند باشد. اما برخی فکر می کنند، برای داشتن یک فضای کاری در خانه، نیاز به فضای ویژه و مخصوصی است که البته اگر چنین فضایی وجود داشته باشد، بسیار مطلوب است. اما در زندگی آپارتمانی امروزه با محدودیت در فضا امکان ایجاد چنین بخشی در خانه، برای بسیاری از ما مقدور نیست. بنابراین سعی کرده ایم به سراغ یک ایده ی راهگشا و البته کم هزینه برویم. میزهای کاری کوچک و عمدتا جمع شو در خانه.

در این بخش ۱۵ ایده میز کار کوچک ارائه شده است که به دلیل جای کمی که اشغال می کنند، می توانند در هر خانه ای برپا شوند. اگر شما نیز قصد دارید یک میز کار کوچک را در خانه داشته باشید، پیشنهاد می کنیم ایده های ارائه شده در این بخش را حتما بررسی کنید. می توانید یکی از این ایده ها را انتخاب و با کمی هماهنگی در مدت زمان کمی یکی از آنها را برای خود برپا کنید.

ایده هایی ساده، کم هزینه، دوست داشتنی و البته کار راه انداز.

میز کار کوچک،میز کار دیواری میز کار کوچک،میز کار دیواری میز کار کوچک،میز کار دیواری میز کار کوچک،میز کار دیواری میز کار کوچک،میز کار دیواری میز کار کوچک،میز کار دیواری میز کار کوچک،میز کار دیواری میز کار کوچک،میز کار دیواری میز کار کوچک،میز کار دیواری میز کار کوچک،میز کار دیواری میز کار کوچک،میز کار دیواری میز کار کوچک،میز کار دیواری میز کار کوچک،میز کار دیواری میز کار کوچک،میز کار دیواری میز کار کوچک،میز کار دیواری

تحریریه خط معمار

منبع: http://archline.ir – Contemporist

تعداد بازدید: 1,636

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *