۲۸ ایده خلاقانه برای مبلمان راحتی، خلاقیت را بغل کنید!

مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی

۲۸ ایده خلاقانه برای مبلمان راحتی، خلاقیت را بغل کنید! –

بارها در گذشته در خط معمار، با شما درباره ی خلاقیت صحبت کرده ایم. خلاقیت جوهره ی کارهای یک طراح است و یک طراح، به میزان وجود خلاقیت در کارهایش، مورد توجه قرار می گیرد. چرا که ذهن و چشم انسان خلاقیت و تازگی را دوست دارد. بگذریم که ارائه خود خلاقیت و یک طرح خلاقانه کار سختی است و نیاز به پیشنیازهایی دارد.

یکی از پیشنهادات ما برای تمام طراحان و معماران عزیز، برای داشتن یک کار خلاقانه، این است که تا حد امکان کار ببینند. دیدن کارهای دیگران، خلاقیت دیگر طراحان، سبب بیدار شدن روح خلاقیت در طراح خواهد شد. پس دیدن کارهای خلاقانه را از دست ندهید.

یکی از کارهایی که در خط معماری، همواره بر آن تاکید داشته ایم، ارائه ی کارهای خلاقانه است. در این بخش نیز قصد داریم ۲۸ نمونه مبلمان یا به عبارت بهتر صندلی راحتی خلاقانه را ارائه کنیم که دیدن شان به هیچ وجه خالی از لطف نخواهد بود. چرا که مبلمان و صندلی، با معماری گره خورده است. بیشتر معمارهای بزرگ، در روزمه ی خود طراحی یک صندلی یا مبلمان را دارند. چارلز ایمز، لکوربوزیه و …

معماران سرشناس ایرانی نیز مبلمان های خاص خود را طراحی نموده اند که به مثابه ی امضای آن معمار شناخته می شود. سال ۱۳۹۴ نمایشگاهی در تهران و به همت سرکار خانم طهرانی، با نام آبژه برگزار شد که در آن صندلی های طراحی شده توسط معماران سرشناس ایرانی گردآوری و برای نمایش عمومی عرضه شد. ما در خط معمار این رویداد رو پوشش دادیم. اگر این آثار را ندیده اید، پیشنهاد می کنیم لینک زیر را مشاهده و مطالعه کنید:

نمایشگاه صندلی معماران معاصر ابژه

نمایشگاه صندلی معماران معاصر ابژه (بخش دوم آثار)

در این بخش از شما دعوت می کنیم ۲۸ نمونه مبلمان راحتی، طراحی شده توسط طراحان مختلف از سرتاسر دنیا را مشاهده و لذت ببرید. اگر هم احساس می کنید به خلاقیت در طراحی علاقه مندید، پیشنهاد می کنیم سری به بخش خلاقیت وب سایت خط معمار بزنید:

خلاقیت

مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی مبلمان خلاقانه،خلاقیت در طراحی

تحریریه خط معمار

منبع: http://archline.ir – Contemporist

تعداد بازدید: 3,131

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *