نگاهی به طراحی داخلی سه آپارتمان زیر ۵۰ متر به همراه پلان، بخش ۲

طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون منزل کوچک

نگاهی به طراحی داخلی سه آپارتمان زیر ۵۰ متر به همراه پلان، بخش ۲ –

امروزه در شهرهای بزرگ کشور، آپارتمان های متراژ کم، بسیار زیاد هستند و به عبارت دیگر بخش عمده ای از جمعیت شهر نشین در شهرهای بزرگ ساکن آپارتمان های با متراژ زیر ۱۰۰ مترمربع هستند و تعداد بسیاری نیز ساکن آپارتمان های با متراژ حدود ۵۰ متر.

با توجه به پرطرفدار بودن این مقوله، در این بخش قصد داریم نگاهی به طراحی داخلی سه آپارتمان بیاندازیم که متراژی در حدود ۵۰ مترمربع دارند. این سه آپارتمان در سه بخش مورد بررسی قرار خواهند گرفت و در انتهای هر قسمت نیز پلان آپارتمان مربوطه قرار داده خواهد شد. اگر آپارتمان شما نیز زیر ۵۰ مترمربع مساحت دارد و قصد داریم آن را طراحی مجدد کنید و یا چنانچه طراحی هستید که در حال طراحی یک آپارتمان با متراژ کم هستید و به دنبال ایده در این رابطه اید، پیشنهاد می کنیم این بخش را حتما مشاهده و بررسی کنید.

در این قسمت به بررسی آپارتمان دوم خواهیم پرداخت. از طریق لینک زیر نیز می توانید، آپارتمان اول را بررسی نمایید:

نگاهی به طراحی داخلی سه آپارتمان زیر ۵۰ متر به همراه پلان، بخش ۱

طراحی داخلی منزل دوم:

آپارتمان دوم توسط Igor Kostin طراحی شده است و تنها ۴۰ مترمربع مساحت دارد. با وجود این متراژ کم، طراح توانسته است در این فضا، تمام نیازمندی های یک آپارتمان را روی پلان جانمایی کند. نشیمن، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و اتاق خواب. همه در یک فضای ۴۰ متری و البته نباید این نکته را فراموش کرد که در این آپارتمان با یک پلان مربعی شکل روبرو هستیم که کار را ساده می کند. در انتها این پلان وجود دارد که می توانید آن را بررسی نمایید.

از نکات ویژه در طراحی داخلی این آپارتمان می توان به استفاده از رنگ های خاص نظیر زرد و آبی اشاره نمود. طبیعتا نمی توان در فضای محدود این چنینی، از رنگی نظیر زرد، بطور عمده استفاده کرد اما استفاده از آن بصورت محدود و فوکال پوینت آن هم در میان یک فضای خنثی کار درستی به نظر می رسد. کاری که Igor Kostin در طراحی خود انجام داده است. در ادامه دعوت می کنیم تصاویر این فضا را مشاهده نمایید.

طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون منزل کوچک

طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون منزل کوچک

طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون منزل کوچک

طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون منزل کوچک

طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون منزل کوچک طراحی داخلی آپارتمان کوچک،دکوراسیون منزل کوچک

پلان آپارتمان 40 متری

تحریریه خط معمار

منبع: http://archline.ir – Home Designing

تعداد بازدید: 1,558

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *