طراحی نمای مینیمال در معماری ویلا

معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال

طراحی نمای مینیمال در معماری ویلا

معمار: Sergey Fedotov

موقعیت: یونان

مساحت: ۳۶۰ مترمربع

سال: ۲۰۱۷

عکاس: Sky-frame

این پروژه شامل یک ویلای مینیمال در منطقه Porto Heli در یونان می باشد که توسط معمار معروف یونانی، Sergey Fedotov طراحی شده است. ساختمان بر روی تپه ای در محدوده Porto Heil قرار دارد. شیب جنوبی ساختمان رو به دریای اژه و جزیره Spetses می باشد. کانسپت اصلی طراحی چنین بود که پنجره ها را به سمت جنوب افزایش دهند، در عین حال تابش نور مستقیم خورشید را با استفاده از راه حل های موثر کاهش دهند.

طبقه اول ویلا دارای پلان باز همراه با آشپزخانه، سالن غذاخوری، سالن نشیمن و دفتر خانگی می باشد. در بخش غربی ساختمان اصلی، بخش های فرعی مانند( پارکینگ، انباری، سرویس بهداشتی) قرار دارد. در طبقه بالا دو اتاق خواب ویژه میهمانان، همراه با حمام اختصاصی قرار دارد. در کنار این ها، اتاق خواب خواب اصلی و در کنار آن سرویس بهداشتی قرار دارد. تمام مواد و متریال مورد استفاده در ساخت و ساز، طبیعی و سازگار با محیط زیست هستند و طراحی بیولوژیکی آب و هوا باعث می شود که این ویلا انرژی لازم را در طول سال را داشته باشد.

در ادامه با دیدن تصاویر خط معمار را همراهی کنید.معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال معماری ویلا،معماری ویلا با نمای ساده و مینیمال
پلان ها، دیاگرام، سکشن وغیره.

تحریریه خط معمار

مترجم: مینا مقدم

شرکت معماری آوگون

منبع: Archdaily

تعداد بازدید: 865

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *