طراحی داخلی کافی شاپ مدرن در اوکراین، سیاه و طلایی

طراحی داخلی کافی شاپ،دکوراسیون کافی شاپ، دیزاین کافه

طراحی داخلی کافی شاپ مدرن در اوکراین، سیاه و طلایی –

در این بخش قصد داریم نگاهی به طراحی داخلی کافی شاپ ای در یکی از شهرهای اوکراین بیاندازیم. دیزاین این کافه توسط گروه معماری اوکراینی N+K Architectvra صورت گرفته است. شما در تصاویر می توانید ببینید که برای کاراکتر بخشیدن به این کافه از رنگ های سیاه و طلایی استفاده شده است.

وقتی قصد خلق یک فضای لوکس را دارید، استفاده از دو رنگ سیاه و طلایی در کنار هم (سیاه بصورت غالب و طلایی بصورت کمتر) ترکیب رنگی شناخته شده ای برای ساختن چنین فضایی به نظر می رسد. کاری که تیم معماری، در طراحی این کافه انجام داده است.

همانطور که اشاره شد، طراحی این کافه بر اساس سبک مدرن صورت گرفته است. در کنار بکارگیری سبک مدرن، المان های سبک صنعتی نیز در فضا دیده می شوند. استفاده از تاسیسات ساختمان بصورت دکوراتیو، می تواند نشانه ی این امر باشد.

همچنین برای دکوراسیون و مبلمان کافه، از یک متریال رایج یعنی چوب بهره برده شده است که در کافی شاپ ها، استفاده از این متریال برای دکوراسیون و مبلمان بسیار مرسوم است. در ادامه دعوت می کنیم تصاویر این کافی شاپ را مشاهده و بررسی نمایید.

طراحی داخلی کافی شاپ،دکوراسیون کافی شاپ، دیزاین کافه طراحی داخلی کافی شاپ،دکوراسیون کافی شاپ، دیزاین کافه طراحی داخلی کافی شاپ،دکوراسیون کافی شاپ، دیزاین کافه طراحی داخلی کافی شاپ،دکوراسیون کافی شاپ، دیزاین کافه طراحی داخلی کافی شاپ،دکوراسیون کافی شاپ، دیزاین کافه طراحی داخلی کافی شاپ،دکوراسیون کافی شاپ، دیزاین کافه طراحی داخلی کافی شاپ،دکوراسیون کافی شاپ، دیزاین کافه طراحی داخلی کافی شاپ،دکوراسیون کافی شاپ، دیزاین کافه طراحی داخلی کافی شاپ،دکوراسیون کافی شاپ، دیزاین کافه طراحی داخلی کافی شاپ،دکوراسیون کافی شاپ، دیزاین کافه

قبل از اجرا

طراحی داخلی کافی شاپ،دکوراسیون کافی شاپ، دیزاین کافه

تحریریه خط معمار

شرکت معماری آوگون

منبع: http://archline.ir

تعداد بازدید: 5,508

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *