طراحی داخلی منزل مسکونی مدرن زیر ۶۰ متر، بخش ۳

طراحی داخلی منزل،دکوراسیون آپارتمان 60 متری

طراحی داخلی منزل مسکونی مدرن زیر ۶۰ متر، بخش ۲

آپارتمان های متراژ پایین، امروزه بسیار پرطرفدار هستند و دلیل این امر افزایش جمعیت شهرها و رشد شهرنشینی و زندگی آپارتمان نشینی است. با این اوصاف و به موازت این رشد، طراحی داخلی آپارتمان های با متراژ کم نیز در حال گسترش است. از طرف دیگر طراحی آپارتمان ها با متراژ کم نیز برای یک طراح با چالش های فراوانی همراه است چرا که معمار یا طراح باید پلانی را جانمایی کند که از طرفی نیازمندی های زیادی دارد و از طرف دیگر با محدودیت نیز همراه است.

ما در خط معمار نمونه های زیادی از طراحی داخلی آپارتمان های با متراژ کم را ارائه نموده ایم و هدف از این امر، ارائه ی طراح های خلاقانه به طراحانی است که در حال طراحی یک فضای کوچک هستند و به دنیال ایده های خلاقانه و نمونه کار هستند.

در همین راستا در یک بخش دیگر، تصمیم  به بررسی سه آپارتمان با متراژ کم و زیر ۶۰ متر گرفته ایم. آپارتمان های مورد بررسی همه به سبک مدرن طراحی شده اند و برای ایده گرفتن بسیار مناسب اند. با خط معمار همراه باشید. در بخش های اول و دوم، دو آپارتمان مورد بررسی قرار گرفت که از طریق لینک زیر قابل مشاهده و بررسی است:

طراحی داخلی منزل مسکونی مدرن زیر ۶۰ متر، بخش ۱

طراحی داخلی منزل مسکونی مدرن زیر ۶۰ متر، بخش ۲

در این بخش نیز آپارتمان سوم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

آپارتمان سوم:

طراحی آپارتمان سوم و آخر توسط Norik Karavardanian صورت گرفته است. اولین چیزی که در این آپارتمان توجه را بر می انگیزد، استفاده از چوب به عنوان یک متریال اصلی است. در واقع حجم بالای استفاده از متریال چوب انرژی فضا را بسیار زیاد و آپارتمان حس گرمای خاصی در خود دارد. طراحی بر اساس سبک مدرن انجام شده است و فضاهای نشیمن، اتاق خواب و آشپزخانه در مجاورت یکدیگر و در فضایی اندک واقع شده اند. نورپردازی خاصی نیز در فضا صورت گرفته است که در تصاویر می توانید مشاهده نمایید.

طراحی داخلی منزل،دکوراسیون آپارتمان 60 متری طراحی داخلی منزل،دکوراسیون آپارتمان 60 متری طراحی داخلی منزل،دکوراسیون آپارتمان 60 متری طراحی داخلی منزل،دکوراسیون آپارتمان 60 متری طراحی داخلی منزل،دکوراسیون آپارتمان 60 متری طراحی داخلی منزل،دکوراسیون آپارتمان 60 متری طراحی داخلی منزل،دکوراسیون آپارتمان 60 متری طراحی داخلی منزل،دکوراسیون آپارتمان 60 متری طراحی داخلی منزل،دکوراسیون آپارتمان 60 متری طراحی داخلی منزل،دکوراسیون آپارتمان 60 متری

تحریریه خط معمار

شرکت معماری آوگون

منبع: http://archline.ir – Home Deisgning

تعداد بازدید: 876

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *