طراحی داخلی منزل مسکونی مدرن زیر ۶۰ متر، بخش ۱

طراحی داخلی منزل مسکونی مدرن زیر ۶۰ متر، بخش ۱

آپارتمان های متراژ پایین، امروزه بسیار پرطرفدار هستند و دلیل این امر افزایش جمعیت شهرها و رشد شهرنشینی و زندگی آپارتمان نشینی است. با این اوصاف و به موازت این رشد، طراحی داخلی آپارتمان های با متراژ کم نیز در حال گسترش است. از طرف دیگر طراحی آپارتمان ها با متراژ کم نیز برای یک طراح با چالش های فراوانی همراه است چرا که معمار یا طراح باید پلانی را جانمایی کند که از طرفی نیازمندی های زیادی دارد و از طرف دیگر با محدودیت نیز همراه است.

ما در خط معمار نمونه های زیادی از طراحی داخلی آپارتمان های با متراژ کم را ارائه نموده ایم و هدف از این امر، ارائه ی طراح های خلاقانه به طراحانی است که در حال طراحی یک فضای کوچک هستند و به دنیال ایده های خلاقانه و نمونه کار هستند.

در همین راستا در یک بخش دیگر، تصمیم  به بررسی سه آپارتمان با متراژ کم و زیر ۶۰ متر گرفته ایم. آپارتمان های مورد بررسی همه به سبک مدرن طراحی شده اند و برای ایده گرفتن بسیار مناسب اند. با خط معمار همراه باشید.

آپارتمان اول:

طراحی آپارتمان اول توسط Maxim Tsiabus صورت گرفته است. این آپارتمان تنها ۵۰ مترمربع مساحت دارد. دعوت می کنیم در ادامه به بررسی تصاویر این آپارتمان بپردازید و جانمایی فضای نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب و سرویس بهداشتی را مشاهده نمایید. همچنین، متریال های مورد استفاده و رنگ های مورد استفاده در فضا را بررسی نمایید.

تحریریه خط معمار

شرکت معماری آوگون

منبع: http://archline.ir

تعداد بازدید: 936

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *