طراحی داخلی فروشگاه بزرگ پوشاک لوکس در دوطبقه، نیویورک

طراحی داخلی فروشگاه بزرگ پوشاک لوکس

طراحی داخلی فروشگاه بزرگ پوشاک در دو طبقه، نیویورک –

Saks department store عنوان فروشگاهی بزرگ است که در شهر نیویورک واقع شده است. این فروشگاه پوشاک بانوان، آقایان، کودک، عینک و بسیار محصولات مرتبط دیگر را ارائه می کند. طراحی داخلی این دپارتمان فروش، توسط گروه معماری Found صورت گرفته است.

کارفرما در خواست طراحی یک فروشگاه با حس و حال لاکچری را از تیم معماری داشته است. بنابراین، تیم طراحی سراغ استفاده از عناصر و المان های مرتبط با این سبک رفته است. به عنوان مثال رنگ طلایی را در همه جای این فروشگاه می توانید ببینید که با رنگ های دیگر ترکیب شده است تا حس و حال لاکچری بودن، به مشتری القا شود.

در ادامه از شما دعوت می کنیم تصاویر این فروشگاه بزرگ را مشاهده نمایید و کارهای صورت گرفته توسط تیم طراحی به همراه حس و حال فضا را بیشتر درک کنید.

طراحی داخلی فروشگاه بزرگ پوشاک لوکس طراحی داخلی فروشگاه بزرگ پوشاک لوکس طراحی داخلی فروشگاه بزرگ پوشاک لوکس طراحی داخلی فروشگاه بزرگ پوشاک لوکس طراحی داخلی فروشگاه بزرگ پوشاک لوکس طراحی داخلی فروشگاه بزرگ پوشاک لوکس طراحی داخلی فروشگاه بزرگ پوشاک لوکس طراحی داخلی فروشگاه بزرگ پوشاک لوکس طراحی داخلی فروشگاه بزرگ پوشاک لوکس

تحریریه خط معمار

منبع: http://archline.ir – RetailDesignBlog

تعداد بازدید: 1,760

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *