طراحی داخلی آپارتمانی متفاوت در قلب لندن

طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی منزل

طراحی داخلی آپارتمانی متفاوت در قلب لندن

در این بخش قصد داریم نگاهی به آپارتمانی متفاوت در قلب شهر لندن داشته باشیم. آپارتمانی توسط گروه معماری Sean Griffiths و بر اساس سبک مدرن به همراه بهره گیری از المان های سنتی معماری اروپای غربی، طراحی داخلی شده است.

از آن جهت این آپارتمان را متفاوت در طراحی می دانیم که ترکیب بندی رنگ ها در متریال های انتخاب شده، کمتر در فضاهای مسکونی به این صورت دیده می شود. به عنوان مثال در فضای آشپزخانه، کف با چهار رنگ سرامیک کار شده است و طرحی سه بعدی برای این فضا درست شده است. از طرف دیگر در فضای آشپزخانه دو رنگ سبز برای فضای پیرامون و بین کابینت ها مورد استفاده قرار گرفته است.

بیش از اینکه توجه شما را به پلان و فضاهای مختلف این آپارتمان جلب کنیم، توجه شما را به جلوه های بصری که با استفاده از رنگ در این آپارتمان ایجاد شده است جلب می نماییم. امیدواریم این ایده های رنگی، در طرح هایی که ارائه می نمایید، به کارتان بیاید.

طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی منزل طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی منزل طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی منزل طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی منزل طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی منزل طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی منزل طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی منزل طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی منزل

تحریریه خط معمار

شرکت طراحی داخلی آوگون

منبع: http://archline.ir

تعداد بازدید: 696

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *