رستوران Thai Riffic / Sheila Liew

رستوران Thai Riffic | Sheila Liew

طراحی داخلی رستوران

رستوران  Thai Riffic | Sheila Liew

شرح پروژه:

 Thai Riffic برند نیرو بخش سنتی را که طی سال‌ها تأسیس کرده است، در Kirrawee فروشگاهی پرچم‌دار را به یک تجربه غذاخوری معمولی جدید در خیابان تغییر نام داده است. مطابق با هویت برند، طراحی داخلی رستوران Thai Riffic با استفاده از مواد و نقوش سنتی تایلندی به طور همزمان عناصر مدرن را در تضاد و تکمیل می کنند تا فضای داخلی پر جنب و جوش و معاصری را ایجاد کنند که قدیم را با جدید ادغام می کند.

فضای داخلی دارای یک نقاشی دیواری بزرگ با چهار شخصیت است که نشان دهنده سرآشپز، باریستا، منتظر و متصدی بار است که به سبک سنتی تایلندی نقاشی شده است. آنها نشان دهنده مشاغل نسل جدیدی از مردم تایلند در استرالیا هستند که برای داشتن سبک زندگی بهتر و شادتر تلاش می کنند. خطوط و رنگ های گرافیکی ساده و پررنگ نگه داشته می شوند تا قدرت این شخصیت ها را برجسته کنند.

زه های سنتی تایلندی نیز به عنوان یکی دیگر از ویژگی های موتیف در سرتاسر فضا نمایش داده می شوند. این کوزه ها نشان دهنده ثروت در فرهنگ تایلندی است زیرا با سرامیک های ظریف و ورق طلا ساخته شده اند. تای ریفیک از این وسایل برای نشان دادن سنت و ثروت دانش آشپزی خود استفاده می کند.

با ایجاد فضایی از دسترس پذیری، فضای داخلی از الوارهای طبیعی استفاده می کند و نور محیط به عنوان پایه داخلی عمل می کند. در حالی که در استفاده از کاشی های تزیینی، نقوش هندسی و استفاده از رنگ های پررنگ، نکات جالب توجه جدیدی معرفی شده است. علاوه بر این، رنگ برند صورتی نمادین Thai Riffic در سراسر طراحی تزریق شده است – یک پیچ و تاب مدرن منحصر به فرد را اضافه می کند.

با این فضای داخلی جدید طراحی داخلی رستوران Thai Riffic فروشگاه پرچمدار جدید نه تنها به عنوان یک فضای گردهمایی جدید برای مشتریان برای به اشتراک گذاشتن غذا عمل می کند، بلکه حس اجتماعی و با هم بودن آنها را نیز تشویق می کند.

در ادامه خط معمار شما را به دیدن سایر تصاویر از این رستوران دعوت می نماید.

تحریریه خط معمار

نگارنده: ماریه عطایی

شرکت معماری آوگون

منبع: www.archilovers.com

تعداد بازدید: 124

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *