تبلیغات در خط معمار

خط معمار، رسانه ای است که در سال ۱۳۹۰ با رویکرد ارتقای دانش معماران و طراحان ایرانی، بر بستر اینترنت ایجاد گردید. تلاش برای داشتن فعالیت مستمر و بدون وقفه و همچنین تولید محتوای با کیفیت در حوزه معماری و معماری داخلی طی سالهای فعالیت، سبب شناخته شدن این برند نزد جامعه معمار  و اطمینان به این رسانه گردیده است .

خط معمار به صورت خاص به انتشار پروژه های داخلی و خارجی معماری می پردازد. از این رو افتخار میزبانی و اطلاع رسانی پروژه های معماران سرشناس ایرانی را دارد.

به سبب ماهیت فعالیت، اقشار جامعه معماری نظیر معماران حرفه ای و تراز اول، معماران نیمه حرفه ای و دانشجویان معماری، کاربر خط معمار هستند و پوشش هر سه قشر معمار، از رویکردهای این رسانه می باشد.

در حال حاضر روزانه قریب به ۲۴٫۰۰۰ الی ۳۲٫۰۰۰ مرتبه بازدید از صفحات وب سایت خط معمار صورت می گیرد. به صورت میانگین، روزانه ۸٫۰۰۰ الی ۱۲٫۰۰۰ هزار نفر معمار ایرانی از این پایگاه دیدن می کنند (هر کاربر حدودا ۳ الی ۴ صفحه از خط معمار را مطالعه می نماید)، که با در نظر گرفتن جمعیت جامعه معماری ایران، خط معمار در زمره یکی از پربیننده ترین رسانه های تخصصی در کل حوزه ها بویژه در زمینه معماری قرار می گیرد.

از این رو خط معمار، به بستر مناسبی برای معرفی برند و عرضه محصولات به جامعه هدف تبدیل شده است. برندهای مختلف صنعت ساختمان ایران و موسسات آموزش معماری، بصورت دوره ای تبلیغات مشخصی را برای معرفی برند، عرضه محصول و خدمات به جامعه معمار، بر روی این رسانه انجام می دهند.

پلن های معرفی برند و خدمات در خط معمار

برای معرفی برند، محصول و خدمات به جامعه معمار ایران، یکی از مناسب ترین بسترها، بستر اینترنت است. خط معمار نیز به عنوان یکی از فعالان رسانه ای بر این بستر، نزد جامعه معماری از شناخت و محبوبیت مناسبی برخودار است.

برای معرفی برند، محصول و خدمات، پیشنهادات خط معمار به صورت ز یر است:

الف) تبلیغات گسترده ی با مقطع زمانی کوتاه

ب) تبلیغات پیوسته و منظم

ج) ارائه محصول در قالب مطالب وب سایت  (رپورتاژ آگهی)

جهت تبلیغات در وب سایت خط معمار با ایمیل و یا شماره زیر در تماس باشید:

ایمیل: archline.ir@gmail.com

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۶۳۰۳۶۵ – رضایی

همچنین می توانید جایگاه و تعرفه ی تبلیغات را از طریق فایل زیر مشاهده نمایید.

   دانلود تعرفه و جایگاه تبلیغات در وب سایت خط معمار