طراحی داخلی دفاتر اداری برند Prestige / سیدنی

طراحی داخلی دفاتر اداری برند Prestige / سیدنی

بازسازی و طراحی داخلی دفتر اداری

طراحی داخلی دفاتر اداری برند Prestige / سیدنی

شرح پروژه:

 دفتر طراحی  داخلی Crest ، رنگ‌های گرم و طرح‌های منحنی را برای ایجاد فضایی دلپذیر برای دفاتر Prestige Brands در سیدنی، استرالیا به ارمغان آورد.

برندهای پرستیژ با همکاری برندهایی مانند Hermes، Bvlgari، Montblanc و Givenchy به دنبال فضای ایده آل در استرالیا برای حمایت از رشد خود در منطقه بودند. نتیجه بازتابی واقعی از برند آنهاست که نشان دهنده لوکس بودن و کیفیتی است که آنها به آن معروف هستند.

به عنوان یکی از توزیع کنندگان پیشرو عطر و لوازم آرایشی ANZ، برندهای پرستیژ می خواستند اولین محل کار خود در استرالیا بیانیه ای ارائه دهد و میراث برند آنها را منعکس کند.

پس از خرید یک سطح در یک ساختمان فهرست شده، آنها Crest Interiors را برای بازسازی کل طبقه درگیر کردند. اجاره موجود متشکل از سه سوئیت فرسوده است، که پس از حذف، به طرح اجازه می‌دهد تا نور طبیعی را از آتریوم بزرگی که در هسته ساختمان می‌گذرد، به حداکثر برساند.

اولین برداشت قوی بخش اصلی این خلاصه بود. در بدو ورود، هر سطح تحت درمان قرار می گیرد. با پوشش سنگ مرمر، جزئیات برنجی، کفپوش ترازو و چراغ های سفارشی اونیکس صحنه را تنظیم می کند.

اتاق‌های جلسه چشم‌ انداز آتریوم دارند و می‌ توانند برای آموزش و نمایش محصول دوباره پیکربندی شوند. ذخیره سازی مخفی در سراسر فضا، از جمله دیوار پذیرایی و زیر صندلی ضیافت، یکپارچه شده است، و فضای زیادی را برای ذخیره سازی در مقیاس تجاری فراهم می کند.

نتیجه برای برند پرستیژ صادق است و فضایی مجلل را برای مردم و مشتریان خود ارائه می دهد.

در ادامه خط معمار شما را به دیدین سایر تصاویر از طراحی داخلی دفاتر اداری برند Prestige دعوت می نماید.

تحریریه خط معمار

نگارنده ماریه عطایی

شرکت معماری آوگون

منبع: officesnapshots

تعداد بازدید: 86

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *