طراحی داخلی آپارتمان ۸۰ متری با پلان سه بعدی، بازی رنگ ها

طراحی داخلی آپارتمان رنگارنگ،دکوراسیون منزل رنگارنگ

طراحی داخلی آپارتمان ۸۰ متری با پلان سه بعدی، بازی رنگ ها

در این بخش قصد داریم نگاهی به یک آپارتمان ۸۰ متری بیاندازیم که توسط گروه معماری Polygon دیزاین شده است. در این آپارتمان عنصر رنگ به عنوان یک عامل بسیار قدرتمند مطرح است. در بخش طراحی داخلی فضا، رنگ های زیادی به کار برده شده است. همچنین در بخش دکوراسیون و مبلمان نیز رنگ های زیادی استفاده شده است.

یکی از متریال هایی که در این آپارتمان به طور عمده کار گرفته شده است، چوب است. چوب به عنوان کفپوش در کل فضا و همچنین در فضای نشیمن به عنوان دکور دیوار به کار گرفته شده است آن هم با چاشنی رنگ.

در اتاق خواب نیز روی دیوار از رنگ به عنوان یک عنصر دکوراتیو بهره گرفته شده است. در ادامه می توانید تصاویر این فضا را مشاهده نمایید. در انتها نیز پلان سه بعدی قرار داده شده است.

طراحی داخلی آپارتمان رنگارنگ،دکوراسیون منزل رنگارنگ طراحی داخلی آپارتمان رنگارنگ،دکوراسیون منزل رنگارنگ طراحی داخلی آپارتمان رنگارنگ،دکوراسیون منزل رنگارنگ طراحی داخلی آپارتمان رنگارنگ،دکوراسیون منزل رنگارنگ طراحی داخلی آپارتمان رنگارنگ،دکوراسیون منزل رنگارنگ طراحی داخلی آپارتمان رنگارنگ،دکوراسیون منزل رنگارنگ طراحی داخلی آپارتمان رنگارنگ،دکوراسیون منزل رنگارنگ طراحی داخلی آپارتمان رنگارنگ،دکوراسیون منزل رنگارنگ

پلان سه بعدی آپارتمان

تحریریه خط معمار

منبع: http://archline.ir – Home Designing

تعداد بازدید: 17,513

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *