۱۰ نمونه استفاده از شیشه رنگی روی نمای ساختمان و طراحی داخلی

شیشه رنگی،شیشه لاکوبل،شیشه رنگی روی نمای ساختمان،شیشه رنگی در طراحی داخلی

۱۰ نمونه استفاده از شیشه رنگی روی نمای ساختمان و طراحی داخلی –

یکی از متریال هایی که در گذشته و امروزه به شکل های مختلف روی نمای ساختمان و طراحی داخلی مورد استفاده قرار می گیرد، شیشه رنگی است. در گذشته شیشه های رنگی بصورت شفاف، به وفور مورد استفاده بود. در معماری ایرانی، نیز شما می توانید شیشه های رنگی را در بناهای قدیمی ایرانی، مساجد و … مشاهده نمایید. به این نوع شیشه، شیشه رنگی شفاف اطلاق می شود. نوع دیگری از شیشه رنگی که امروزه بسیار مورد استفاده است، شیشه رنگی مدرن است. در این نوع شیشه شما نمی توانید سوی دیگر شیشه را مشاهده کنید. در بازار به این نوع شیشه، شیشه های لاکوبل نیز اطلاق می شود که البته این نام، نام برند شیشه رنگی است که برای اولین بار وارد ایران شد.

در این بخش قصد داریم ۱۰ نمونه استفاده از شیشه رنگی چه مدرن و چه شفاف را که روی نمای ساختمان و همچنین طراحی داخلی کار شده اند را مورد بررسی قرار دهیم. در واقع ۱۰ پروژه ی معماری را مشاهده خواهید نمود که در آنها از شیشه رنگی استفاده شده است.

بازتابش نور از این شیشه های رنگی و تولید رنگ های مختلفی که ایجاد می شود، یکی از دلایل اصلی استفاده از این نوع شیشه است که در تصاویر نیز می توانید این امر را مشاهده نمایید.

شیشه رنگی،شیشه لاکوبل،شیشه رنگی روی نمای ساختمان،شیشه رنگی در طراحی داخلی شیشه رنگی،شیشه لاکوبل،شیشه رنگی روی نمای ساختمان،شیشه رنگی در طراحی داخلی شیشه رنگی،شیشه لاکوبل،شیشه رنگی روی نمای ساختمان،شیشه رنگی در طراحی داخلی شیشه رنگی،شیشه لاکوبل،شیشه رنگی روی نمای ساختمان،شیشه رنگی در طراحی داخلی شیشه رنگی،شیشه لاکوبل،شیشه رنگی روی نمای ساختمان،شیشه رنگی در طراحی داخلی شیشه رنگی،شیشه لاکوبل،شیشه رنگی روی نمای ساختمان،شیشه رنگی در طراحی داخلی شیشه رنگی،شیشه لاکوبل،شیشه رنگی روی نمای ساختمان،شیشه رنگی در طراحی داخلی شیشه رنگی،شیشه لاکوبل،شیشه رنگی روی نمای ساختمان،شیشه رنگی در طراحی داخلی شیشه رنگی،شیشه لاکوبل،شیشه رنگی روی نمای ساختمان،شیشه رنگی در طراحی داخلی

تحریریه خط معمار

شرکت طراحی داخلی آوگون

منبع: http://archline.ir – Contemorist

تعداد بازدید: 2,312

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *