طراحی داخلی نمایشگاه و دفاتر  اداری Inscape و Prevolv

طراحی داخلی نمایشگاه و دفاتر  اداری Inscape و Prevolv

طراحی دکوراسیون داخلی دفاتر اداری

طراحی داخلی نمایشگاه و دفاتر  اداری Inscape و Prevolv – شیکاگو

شرح پروژه:

دفتر طراحی داخلی CBRE Design Collective برای ایجاد فضایی برای دفاتر اداری شرکت Inscape و Prevolv تلاش کرده است، تا محصولاتشان را در نمایشگاه و دفاتر جدید در شیکاگو، ایلینویز به نمایش بگذارند.

CBRE Design Collective در یک سرمایه‌گذاری مشترک برای Inscape و Prevolv، یک فضای نمایشگاهی را طراحی و ارائه کرد. Inscape یک تولید کننده سیستم های مبلمان است که عمدتاً بر روی ایستگاه های کاری و سیستم های دیواری تمرکز دارد و Prevolv، فروشنده برتر مبلمان آن، مستقر در مینیاپولیس است.

CBRE Design Collective برای ایجاد فضایی پویا و خریدار محور کار کرده است. این طراحی بر روی نمایش مجموعه ای منحصر به فرد از محصولات و در عین حال تأکید بر اهمیت سرگرمی ها و رویدادها متمرکز بوده است، که یکی از اصلی ترین موارد در نمایشگاه های شیکاگو است.

این فضا شامل یک کافه بزرگ، یک آزمایشگاه محصول مبتنی بر فناوری برای سفارشی‌ سازی همه جانبه محصول و یک فضای نمایشگاه انعطاف‌ پذیر برای نمایش چرخش محصولات است. عملکردهای اضافی شامل آشپزخانه سرویس خانه، دفاتر منعطف برای کارمندان و اتاق های کنفرانس مختلف برای نمایش و استفاده داخلی است.

هدف ایجاد یک نمایشگاه با در نظر گرفتن طراحان و مصرف کنندگان بود. برای دستیابی به این هدف، تیم ما گرافیک‌ های معنادار و عناصر معماری منسجمی را برای تاکید بر محصول خود و بیان داستانی در حین حرکت در فضا گنجانده است. این منجر به طرحی شد که در هسته خود رابطه مشترک بین تولید کننده مبلمان، فروشنده و مصرف کننده را تعریف می کند.

در ادامه خط معمار شما را به دیدین سایر تصاویر از پروژه  نمایشگاه و دفاتر  اداری Inscape و Prevolv دعوت می نماید.

تحریریه خط معمار

نگارنده: ماریه عطایی

شرکت معماری آوگون

منبع: officesnapshots

تعداد بازدید: 80

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *