برندگان جایزه معمار ۹۶

برندگان جایزه معمار 96

برندگان جایزه معمار ۹۶

همانطور که می دانید، جایزه معمار ۹۶ که هفدهمین دوره این رقابت بود، روز پنج شنبه ۲۰ مهرماه برگزار شد و برندگان این مسابقه شناخته شدند. خط معمار امسال مراسم برگزاری این مسابقه را پخش زنده نمود تا همه ی عزیزان علاقه مند، بتوانند این مراسم را مشاهده نمایید. و اما در ادامه لیست برندگان جایزه معمار در بخش های مختلف را مشاهده می نمایید.

 

برندگان گروه مسکونی – تک واحدی

رتبه اول: طراحان و بناکنندگان زاو،  محمدرضا قدوسی، ویلای چشم‌چران، مینو دشت
رتبه دوم مشترک: دفتر معماری ۵۱-۳۵، حمید عباسلو، عباس یاقوتی، ندا ادیبان راد، ویلای ونوش، مازندران
رتبه دوم مشترک: سعید میرمحمد صادقی، لادن زارعی، ویلای شماره سی، البرز
رتبه سوم: دفتر دیگر، علیرضا تغابنی، دوگانه صفادشت

۱ – رتبه اول: طراحان و بناکنندگان زاو،  محمدرضا قدوسی، ویلای چشم‌چران، مینو دشت

طراحان و بناکنندگان زاو،  محمدرضا قدوسی، ویلای چشم‌چران، مینو دشت

۲ – رتبه دوم مشترک: دفتر معماری ۵۱-۳۵، حمید عباسلو، عباس یاقوتی، ندا ادیبان راد، ویلای ونوش، مازندران

دفتر معماری ۵۱-۳۵، حمید عباسلو، عباس یاقوتی، ندا ادیبان راد، ویلای ونوش، مازندران

۳ – رتبه دوم مشترک: سعید میرمحمد صادقی، لادن زارعی، ویلای شماره سی، البرز

سعید میرمحمد صادقی، لادن زارعی، ویلای شماره سی، البرز

۴ – رتبه سوم: دفتر دیگر، علیرضا تغابنی، دوگانه صفادشت

دفتر دیگر، علیرضا تغابنی، دوگانه صفادشت

 

برندگان گروه مسکونی – آپارتمانی

رتبه اول: گروه طراحی فضا، رویداد، شهر، محمد عرب، مینا معین‌الدینی، الهه حاج‌دایی، مجموعه مسکونی خواب آرام، اصفهان
رتبه دوم مشترک: مهندسان مشاور نگین شهر آینده، علی نقوی نمینی، آپارتمان ۱۱۱، البرز
رتبه دوم مشترک: دفتر معماری ساو، امین فراهانی، ساختمان مسکونی خیابان منظریه، تهران
رتبه سوم مشترک: مسیح فضیله، ساختمان مسکونی خانه کوچک، اصفهان
رتبه سوم مشترک: دفتر معماری پیرامون، بهروز شهبازی با همکاری مهران قرائتی، آپارتمان مسکونی ملک، اصفهان

۱ – رتبه اول: گروه طراحی فضا، رویداد، شهر، محمد عرب، مینا معین‌الدینی، الهه حاج‌دایی، مجموعه مسکونی خواب آرام، اصفهان

گروه طراحی فضا، رویداد، شهر، محمد عرب، مینا معین‌الدینی، الهه حاج‌دایی، مجموعه مسکونی خواب آرام، اصفهان

۲ – رتبه دوم مشترک: مهندسان مشاور نگین شهر آینده، علی نقوی نمینی، آپارتمان ۱۱۱، البرز

مهندسان مشاور نگین شهر آینده، علی نقوی نمینی، آپارتمان ۱۱۱، البرز

۳ – رتبه دوم مشترک: دفتر معماری ساو، امین فراهانی، ساختمان مسکونی خیابان منظریه، تهران

دفتر معماری ساو، امین فراهانی، ساختمان مسکونی خیابان منظریه، تهران

۴ – رتبه سوم مشترک: مسیح فضیله، ساختمان مسکونی خانه کوچک، اصفهان

مسیح فضیله، ساختمان مسکونی خانه کوچک، اصفهان

۵ – رتبه سوم مشترک: دفتر معماری پیرامون، بهروز شهبازی با همکاری مهران قرائتی، آپارتمان مسکونی ملک، اصفهان

دفتر معماری پیرامون، بهروز شهبازی با همکاری مهران قرائتی، آپارتمان مسکونی ملک، اصفهان

 

برندگان گروه بازسازی

رتبه اول: مجید زمانی، محدثه یونسی، علی غرقی، آشپزخانه آبان، تهران 
رتبه دوم: طراحان و بناکنندگان زاو، محمدرضا قدوسی، روشنک سجادیان، گالری نبشی، تهران
رتبه سوم: دفتر معماری موسوی و همکاران ، سید جلیل موسوی، بازسازی نمایندگی کاشی تبریز و Keraben، همدان

۱ – رتبه اول: مجید زمانی، محدثه یونسی، علی غرقی، آشپزخانه آبان، تهران 

مجید زمانی، محدثه یونسی، علی غرقی، آشپزخانه آبان، تهران

۲ – رتبه دوم: طراحان و بناکنندگان زاو، محمدرضا قدوسی، روشنک سجادیان، گالری نبشی، تهران

طراحان و بناکنندگان زاو، محمدرضا قدوسی، روشنک سجادیان، گالری نبشی، تهران

۳ – رتبه سوم: دفتر معماری موسوی و همکاران ، سید جلیل موسوی، بازسازی نمایندگی کاشی تبریز و Keraben، همدان

دفتر معماری موسوی و همکاران ، سید جلیل موسوی، بازسازی نمایندگی کاشی تبریز و Keraben، همدان

 

برندگان گروه عمومی

رتبه اول: مهندسان مشاور هسته طراحی [فضای چهارم]، سام طهرانچی، باغ کتاب تهران
رتبه دوم: طراحان و بناکنندگان زاو، محمدرضا قدوسی، گلناز بهرامی، فاطمه رضایی فخرآستانه، حضور در هرمز
رتبه سوم مشترک: دفتر معماری آن، مهراد حبیبی، ‌روزبه قائم مقامی، کیوب کلاب، تهران
رتبه سوم مشترک: دفتر فرایند منطقی در طراحی معماری، احسان حسینی، الهام گرامی‌زاده نائینی، پروژه ته باغ رستوران محمد، اصفهان

۱ – رتبه اول: مهندسان مشاور هسته طراحی [فضای چهارم]، سام طهرانچی، باغ کتاب تهران

مهندسان مشاور هسته طراحی [فضای چهارم]، سام طهرانچی، باغ کتاب تهران

۲ – رتبه دوم: طراحان و بناکنندگان زاو، محمدرضا قدوسی، گلناز بهرامی، فاطمه رضایی فخرآستانه، حضور در هرمز

طراحان و بناکنندگان زاو، محمدرضا قدوسی، گلناز بهرامی، فاطمه رضایی فخرآستانه، حضور در هرمز

۳ – رتبه سوم مشترک: دفتر معماری آن، مهراد حبیبی، ‌روزبه قائم مقامی، کیوب کلاب، تهران

دفتر معماری آن، مهراد حبیبی، ‌روزبه قائم مقامی، کیوب کلاب، تهران

۴ – رتبه سوم مشترک: دفتر فرایند منطقی در طراحی معماری، احسان حسینی، الهام گرامی‌زاده نائینی، پروژه ته باغ رستوران محمد، اصفهان

دفتر فرایند منطقی در طراحی معماری، احسان حسینی، الهام گرامی‌زاده نائینی، پروژه ته باغ رستوران محمد، اصفهان

 

تحریریه خط معمار

شرکت معماری آوگون

منبع: http://archline.ir

تعداد بازدید: 6,312

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *