اسامی برندگان جایزه معمار 94

اسامی برندگان جایزه معمار 94

پانزدهمین دوره جایزه معمار در اواسط مهر ماه 1394 با معرفی آثار برگزیده ومعرفی معماران وطراحان برتر کشور در کتابخانه ملی برگزار شد با این تفاوت که بنیان گذار این سنت در این جمع حضور نداشت خانم سهیلا بسکی نویسنده وفعال حوزه معماری ،در ششم خرداد ماه امسال ودر سن 63 سالگی درگذشت. این جایزه هر سال به بهترین  طراحان ومعماران ساختمان های کشور به لحاظ خلاقیت در به کارگیری فضا در خدمت معماری وخلاقیت در استفاده از متریال تعلق میگیرد.سوپر پایپ باز هم حامی این دوره از مسابقات معمار بود.

این مسابقات به داوری سید رضا هاشمی فارغ التحصیل معماری از دانشگاه هنرهای زیبا 1349،فرهاد احمدی فارغ التحصیل معماری از دانشگاه هنرهای زیبا 1356،هان تومرتکین،محمد رضا نیکبخت  فارغ التحصیل معماری از دانشگاه شهید بهشتی،ارشیا محمودی مدیر دفتر ارشیا و همکاران در امریکا  در4 بخش مسکونی، مسکونی تک واحدی، برندگان عمومی و بخش بازسازی برگزار شد.با خط معمار همراه باشید.

برندگان گروه مسکونی

رتبه اول:گروه طراحي ارش بعد چهارم فضا، عليرضا شرافتي، پانته‌آ اسلامي، آپارتمان مسكوني ويلا
رتبه دوم: عبدالرضا قماشچي، مجموعه مسكوني 911
رتبه سوم مشترك: شركت طراحي آراد ، بهرام كلانتري، كوروش دباغ، پرو‍‍ژه مسكوني BW7
رتبه سوم مشترك: دفتر معماري تداوم پويا، ساراكلانتري، رضا صياديان، خانه صبا
رتبه سوم مشترك: دفتر معماري رازان، سيد نويد امامي، مجتمع هم‌سايه

رتبه اول: آپارتمان مسكوني ويلا، عليرضا شرافتي، پانته‌آ اسلامي، گروه طراحي ارش بعد چهارم فضا

اسامی برندگان جایزه معمار 94

رتبه دوم: عبدالرضا قماشچي، مجموعه مسكوني 911

اسامی برندگان جایزه معمار 94

رتبه سوم مشترك: شركت طراحي آراد ، بهرام كلانتري، كوروش دباغ، پرو‍‍ژه مسكوني BW7

اسامی برندگان جایزه معمار 94

رتبه سوم مشترك: دفتر معماري تداوم پويا، ساراكلانتري، رضا صياديان، خانه صبا

رتبه سوم مشترك: دفتر معماري رازان، سيد نويد امامي، مجتمع هم‌سايه

اسامی برندگان جایزه معمار 94

برندگان گروه مسکونی – تک واحدی

رتبه اول مشترك: معماران رويداد، زهرا آرمند، مصطفي اميد بخش، خانه ما گلستانه
رتبه اول مشترك: دفتر معماري تجربه زمان ما، هانيه عليزاده نوغاني، محمود علي اصغري گنجي، خانه بزرگمهر
رتبه دوم: دفتر فرآيند منطقي در طراحي معماري، احسان حسيني، الهام گرامي زاده ناييني، ويلاي آنا و سعيد
رتبه سوم مشترك: دفتر ديگر، عليرضا تغابني، ويلاي برادر كوچك‌تر
رتبه سوم مشترك: استوديو طراحي براكت، شروين حسيني، باغ جنت

رتبه اول مشترك: معماران رويداد، زهرا آرمند، مصطفي اميد بخش، خانه ما گلستانه

اسامی برندگان جایزه معمار 94

رتبه اول مشترك: دفتر معماري تجربه زمان ما، هانيه عليزاده نوغاني، محمود علي اصغري گنجي، خانه بزرگمهر

اسامی برندگان جایزه معمار 94

رتبه دوم: دفتر فرآيند منطقي در طراحي معماري، احسان حسيني، الهام گرامي زاده ناييني، ويلاي آنا و سعيد

اسامی برندگان جایزه معمار 94

رتبه سوم مشترك: دفتر ديگر، عليرضا تغابني، ويلاي برادر كوچك‌تر

اسامی برندگان جایزه معمار 94

رتبه سوم مشترك: استوديو طراحي براكت، شروين حسيني، باغ جنت

اسامی برندگان جایزه معمار 94

برندگان گروه عمومی

رتبه اول: سازه‌هاي پارچه‌اي ديبا، ليلا عراقيان، پل پياده طبيعت
رتبه دوم: امير شهراد، ساختمان اداري نيك بسپار
رتبه سوم مشترك: محسن كاظميان فرد، پروژه اداري تجاري سعادت آباد

رتبه سوم مشترك: پادرا پایا پارس ( مشاور طرح) / منظر بوم نقش  ( مشاور بازنگری نما و طراحی داخلی)، پونه وکیلیان و آرش سجادی / علی هادی مقدم وشهاب میرزاییان، برج اداری  رویال وزرا

رتبه اول: سازه‌هاي پارچه‌اي ديبا، ليلا عراقيان، پل پياده طبيعت

اسامی برندگان جایزه معمار 94

رتبه دوم: امير شهراد، ساختمان اداري نيك بسپار

اسامی برندگان جایزه معمار 94

رتبه سوم مشترك: محسن كاظميان فرد، پروژه اداري تجاري سعادت آباد

اسامی برندگان جایزه معمار 94

رتبه سوم مشترك: پادرا پایا پارس ( مشاور طرح) / منظر بوم نقش  ( مشاور بازنگری نما و طراحی داخلی)، پونه وکیلیان و آرش سجادی / علی هادی مقدم وشهاب میرزاییان، برج اداری  رویال وزرا

برندگان جایزه معمار 94

برندگان گروه بازسازی

رتبه اول: دفتر ديگر، عليرضا تغابني، نمايشگاه صنعتي- اداري آريو چوب
رتبه دوم مشترك: دفتر طراحي دايره و مهندسان مشاور عمارت خورشيد، مرمت و بهسازي خانه لولاگر
رتبه دوم مشترك: گروه طراحي ارش بعد چهارم فضا، عليرضا شرافتي، پانته‌آ اسلامي، طراحي نما، محوطه و معماري داخلي مجتمع تجاري ارگ
رتبه سوم: بهزاد رياضي، قدمگاه حضرت خضر

رتبه اول: دفتر ديگر، عليرضا تغابني، نمايشگاه صنعتي- اداري آريو چوب

اسامی برندگان جایزه معمار 94

رتبه دوم مشترك: دفتر طراحي دايره و مهندسان مشاور عمارت خورشيد، مرمت و بهسازي خانه لولاگر

اسامی برندگان جایزه معمار 94

رتبه دوم مشترك: محوطه و معماري داخلي مجتمع تجاري ارگ،‌ عليرضا شرافتي، پانته‌آ اسلامي، گروه طراحي ارش بعد چهارم فضا

اسامی برندگان جایزه معمار 94

رتبه سوم: قدمگاه حضرت خضر، بهزاد رياضی

اسامی برندگان جایزه معمار 94

استودیو طراحی سفید

تحریریه  خط معمار

منبع: Arel – Memarmagazine

تعداد بازدید: 5,876

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. حیدری گفت:

    بسیار زیبا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *