آرک دیلی: کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران

کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران

آرک دیلی: کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران

وب سایت آرک دیلی، در یکی از پست های خود 20 کارت ویزیت خلاقانه برای معماران را از وب سایت پینترست (Pintrest) انتخاب نموده است که تبدیل به یک از پربیننده ترین مطالب این وب سایت شده است.

در این قسمت قصد داریم این کارت ویزیت ها را با شما به اشتراک بگذاریم تا در صورتی که قصد طراحی کارت ویزیت برای خود دارید، از ایده های ارائه شده در این کارت ها استفاده کنید. نکته ی جالب این که کارت ویزیت گروه معماران زاها حدید نیز در بین این کارت های خلاقانه است.

کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران کارت ویزیت های خلاقانه برای معماران

 

تحریریه خط معمار

منبع:http://archline.ir – archdaily – Pintrest

تعداد بازدید: 2,614

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. آسيه عسگرپور گفت:

    سلام من يك نمونه كارت ويزيت براي سفارش انتخاب كردم
    شرايط سفارش رو ب بنده لطف ميفرماييد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *